Milan Hanzel Iné športy Šport

Sagan odhalil veľké TABU zo súkromia: Syn Marlon nie je so mnou, ALE býva kúsok!

Slovenský cyklista Peter Sagan je známy tým, že si stráži súkromie. Teraz však v diskusii na sociálnych sieťach predsa len niečo prezradil.

Ilustračný obrázok k článku Sagan odhalil veľké TABU zo súkromia: Syn Marlon nie je so mnou, ALE býva kúsok!
12
Galéria

Tridsaťročný elitný jazdec nemeckého tímu Bora-Hansgrohe má počas pandémie stopku a podobne ako ostatní športovci trénuje len improvizovane.

Rozhovoril sa

Práve počas týchto dní sme o Petrovi toho príliš veľa nevedeli. Práve k tomu sa uznávaný pretekár na svojom instagrame takisto vyjadril: „Veď ľudia po celom svete trpia, tak som nechcel na seba strhávať pozornosť. Poviem, že som doma v Monaku a nielen mne, ale aj mojej rodine sa vedie fajn.“

Chýbajú mu preteky

Cyklistika nie je jediným športom, ktorý počas koronavírusu, ktorý nemá na programe žiadne preteky. Cyklisti tak trénujú doma, či tam, kde im to podmienky a situácia dovolí. „Trénujem poctivo. Buď na trenažéri alebo kolieskových korčuliach. Som v tom rovnako ako ďalší cyklisti, takže len čakáme, čo bude ďalej,“ skonštatoval Sagan, ktorý by mal obhajovať zelený dres na Tour de France až na konci augusta.

Tour pôjde, ale MS…

Kvôli šíreniu sa COVID-19 sa slávne podujatie odložilo o takmer dva mesiace. Odhodlá sa teda aj na svetový šampionát, na ktorom sa stal už trikrát majstrom sveta? „Skôr nie ako áno. Tieto MS majú byť veľmi náročné, ale možno to organizátori zmenia. Uvidíme, aký bude profil trate, ale naozaj, asi sa ich nezúčastním,“ vysvetlil Peter.

Marlona vidí pravidelne

Už to budú dva roky, čo Saganovci ohlásili, že ich manželstvo je na konci. Stále však, podľa všetkého, nie sú rozvedení, no Peter a Katka majú spolu synčeka Marlona. O ňom však elitný jazdec rozoráva málokedy. Teraz niečo prezradil. „Marlon býva neďaleko mňa, asi osemsto metrov. Každý jeden deň idem za ním. On je mojou motiváciou,“ objasnil Peter, ktorý tak azda prvý raz verejne vyhlásil, ako spolunažíva s Katkou a synom.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie