Pod Strečnom havaroval kamión: FOTO priamo z miesta nehody
Pod Strečnom sa stala dopravná nehoda, pri ktorej sa zranili dve osoby. Prečítajte si bližšie informácie priamo od policajtov.

V stredu 15.05.2019 po tretej hodine ráno bola na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásená dopravná nehoda dodávkového motorového vozidla a kamióna s návesom na štátnej ceste I/18 v katastri obce Strečno, okres Žilina. Informoval o tom Marek Panák z Krajského riaditeľstva Hasičského záchranného zboru v Žiline.
„V dôsledku nehody došlo k zraneniu dvoch osôb. K udalosti boli vyslaní hasiči z Hasičskej stanice v Žiline. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že jedna zranená osoba sa nachádza zakliesnená v jednom z havarovaných vozidiel. Hasiči za pomoci hydraulického vyslobodzovacieho náradia zakliesnenú osobu z vozidla vyslobodili,“ skonštatoval Panák.
Ako ďalej doplnil Panák, zranené osoby odovzdali do opatery zdravotníkov a pomohli ich naložiť do vozidiel Záchrannej zdravotnej služby. Havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny. „Cesta bola sprejazdnená v oboch smeroch pred siedmou hodinou ráno. Na mieste nehody zasahovalo sedem profesionálnych hasičov s dvoma kusmi hasičskej techniky,“ dodal Panák z Krajského riaditeľstva Hasičského záchranného zboru v Žiline.