Tlačové správy

Výherný deň Kinekus Ružomberok - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži!

Ilustračný obrázok k článku Výherný deň Kinekus Ružomberok - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!
Zdroj: Kinekus

Výherný deň Kinekus sa po roku opäť vracia do Ružomberka. Už v sobotu 20. apríla od 8:00 – 16:00 zažijete skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení, v predajni Kinekus Ružomberok – Bystrická cesta 2159.

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad šašo s balónovými kreáciami, rôzne súťaže a chýbať nebude ani sliepka Klotilda, ktorá sa s vami rada odfotí. Aj dospelí si však určite prídu na svoje. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaže, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánok s najnovším sortimentom, v ktorom si budete môcť vyskúšať náradie značky INGCO a PROKIN. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený aj 2€ poukážkou na ďalší nákup.

Zdroj: Kinekus

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate, chutnej domácej klobáse s čapovanou kofolou alebo v bezmäsitej verzii na štrúdle a výbornej kávičke. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradný nábytok v hodnote 149€. Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad záhradné nožnice, skrutkovač, dosku na krájanie, panvicu, hrnček Čičmany, ale aj plyšovú Klotildu alebo knihu plnú užitočných rád.

Zdroj: Kinekus

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v Kinekuse Ružomberok. Výherný deň Kinekus bude prebiehať v predĺžených otváracích hodinách od 8:00 – 16:00. Ak ešte stále premýšľate kam pôjdete cez víkend 20.4., zavítajte do Kinekusu, kde zažijete radosť z užitočných vecí a pritom máte program pre celú rodinu. Viac informácií získate na tejto stránke.

Zdroj: Kinekus

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Kinekus
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM