Jozef Milan Kultúra

Víkendový program pod Čebraťom: Pozrite si prehľad podujatí

Na konci týždňa vám prinášame pravidelný prehľad podujatí, ktoré sa konajú v meste a okolí. V Čajovni Aquila sa budú hrať dva divadielka, KU-čka ponúka už tradičný koncert. Propagujte sa - informácie stačí zaslať na: milan@global24.sk.

Ilustračný obrázok k článku Víkendový program pod Čebraťom: Pozrite si prehľad podujatí
Foto: Jozef Milan

SOBOTA

MIKULÁŠ V ČUTKOVSKEJ DOLINE

Koliba u dobrého pastiera pozýva všetky deti a rodičov v sobotu 7. decembra 2013 o 16:00 do Čutkovskej doliny v Ružomberku na stretnutie s Mikulášom – Pre deti: Ak ste celý rok poslúchali, môžete sa tešiť na sladkú odmenu

SOĽ NAD ZLATO

Stopka n.o. pozýva – Sobota 07. 12. 2013, 15:30 hod.- Miesto: Čajovňa Aquila – Vstupné: Vstup zdarma – Pozývame všetky detičky a ich rodičov na detské improvizačné divadielko Soľ nad zlato a na hravé dielne.

MBK RUŽOMBEROK – PINKK PECS

Sobota 07. 12. 2013, 17:00 hod. – Miesto: Športová hala Koniareň – Vstupné: 2,00€ – Middle European League v basketbale žien.

DEHYDRATED + MYSTERIOUS ECLIPSE + FEEL A CURSE

Piváreň Nové Korzo pozýva – Sobota 07. 12. 2013, 21:00 hod. – Vstupné: Vstup zdarma – Ruská kapela Dehydrated so ženským growl spevom zavíta do Nového Korza v Ružomberku spolu s už známou kapelou z Nového Mesta nad Váhom Mysterious Eclipse, taktiež so ženským growl/scream spevom – Predkapelu im bude robiť skvelý Feel a Curse z Liptovského Mikuláša

NEDEĽA

PRINC BAJAJA

Stopka n.o. pozýva – nedeľa 8. 12. 2013, 15:30 hod. – Miesto: Čajovňa Aquila – Vstup zdarma – Pozývame všetky detičky a ich rodičov na detské improvizačné divadielko Princ Bajaja a na hravé dielne.

VIANOČNÉ IMPRESIE III

Nedeľa 08. 12. 2013, 18:00 hod. – Kostol Povýšenia sv. Kríža – Vstupné dobrovoľné – Mesto Ružomberok a Katolícka univerzita v Ružomberku Vás pozývajú na koncert Vianočné impresie III. – Účinkujú: pedagógovia a študenti Katedry PF KU v Ružomberku – Koncert je venovaný hudobnému skladateľovi Víťazoslavovi Kubičkovi.

VÝSTAVY – DECEMBER 2013

Kompletnú ponuku nájdete na: http://www.ruzomberok.sk/…ecember-2013

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM