Ivana Milanová Kultúra Od Vás Správy

Vianočný koncert Mondi SCP

Mondi SCP zorganizovalo svoj tradičný Vianočný koncert, počas ktorého predstavitelia spoločnosti darovali 4 detským domovom šek v hodnote 15 000 EUR.

Ilustračný obrázok k článku Vianočný koncert Mondi SCP
Zdroj: Dnes24.sk

Ružomberské papierne každoročne organizujú koncert pre svojich zamestnancov a partnerov z regiónu ako poďakovanie za skvelú prácu a spoluprácu.

V utorok 20.decembra sa v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Ružomberku konal Vianočný koncert spoločnosti Mondi SCP, ktorý sa niesol v duchu slovenských tradícií a folklóru v podaní SĽUK-u.

„Každoročne organizujeme Vianočný koncert pre našich zamestnancov a takisto pozývame aj našich partnerov z regiónu, s ktorými počas roka spolupracujeme. Dúfam, že sa predstavenie každému páčilo“, hovorí pani Ivana Keyzlarová, riaditeľka ľudských zdrojov v Mondi SCP.

Tradičnou súčasťou tohto podujatia je už aj odovzdávanie šeku, ktorý je určený pre detské domovy z ružomberského regiónu. Spolu 4 detské domovy si rozdelia sumu 15 000 EUR a použijú ju hlavne na voľno-časové aktivity svojich detí. Symbolický šek odovzdal riaditeľom detských domovov prezident spoločnosti Mondi SCP pán Bernhard Peschek.

„Som veľmi rád, že naša firma môže podporiť tieto deti a dúfam, že aj vďaka tejto podpore si príjemne užijú najkrajšie sviatky roka“, dodal Bernhard Peschek.

Autor: Martina Hlavatá Foto: ilustračné

Zdroj: ruzomberok.dnes24.sk
Zdroj: MONDI SCP Ružomberok
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM