Jozef Milan Krimi

Stano (24) kradol, čo prišlo pod ruku: Fľaša vodky aj mobil!

Pracovníci SBS obchodného domu oproti KU uviedli, že mladého muža poznali z minulosti, pretože sa tam už dopustil lúpeže.

Ilustračný obrázok k článku Stano (24) kradol, čo prišlo pod ruku: Fľaša vodky aj mobil!
Foto: Jozef Milan

Pri poslednom „nákupe“ na konci októbra vošiel na predajňu, pri pulte s alkoholom si pod bundu vložil fľašu vodky a chcel bez zaplatenia odísť. Cez pokladne prešiel, ale ako vychádzal z obchodného domu, spustil sa elektronický poplach. Ihneď sa dal na útek, vtedy ho však už stíhal SBS-kár. Zlodej pri zúfalom úteku sotil do jednej zákazníčky, táto spadla na zem a hlavou sa udrela o stenu. Službukonajúci uznal za potrebnejšie pomôcť napadnutej žene, preto zlodeja nechal utiecť. Hliadke mestskej polície sa už páchateľa nepodarilo nájsť. Následnou lustráciou osoby bolo zistené, že Stanislav(24) z Ružomberka bol za obdobný skutok už postihnutý, a v tomto prípade ide o podozrenie z trestného činu. Vec bola preto postúpená štátnym policajtom z Obvodného oddelenia v Ružomberku.

„Nasledujúce ráno – niečo po siedmej hodine – bola mestská polícia privolaná ku krádeži mobilných telefónov v jednom z barov v centre mesta. Páchateľom nebol nikto iný ako Stanislav z predchádzajúceho večera. Tento krát sa mu utiecť nepodarilo, bol odovzdaný kolegom zo štátnej polície,“ uzavrel informáciu preventista mestských policajtov.

ruzomberok24/ msp rk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM