Rôzne
Osobitné kontroly bez konca: V pondelok sa bude vo veľkom fúkať
V záujme zvýšenia bezpečnosti na cestách v Žilinskom kraji vykonajú policajti v pondelok 21. júla 2014 ráno a dopoludnia osobitnú kontrolu v služobnom obvode Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku.

Policajti sa zamerajú najmä na kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholických nápojov a iných návykových látok vodičmi pred a počas jazdy a kontrolu vodičov autobusov a nákladných vozidiel.
Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.
Zdroj: Policajný zbor SR