Jozef Milan
Futbal
KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...
Jarná časť futbalovej sezóny 2012/13 mala v nedeľu na programe ďalšie súťažné kolo. V pondelok ráno vám ako prvý prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Corgoň liga – 32. kolo
- MFK Ružomberok – Spartak Myjava 0:1 (0:0)
- ŠK Slovan Bratislava 59
- FK Senica 55
- FK AS Trenčín 53
- TJ Spartak Myjava 48
- MFK Košice 47
- MFK Ružomberok 45
- MŠK Žilina 42
- FC ViOn Zlaté Moravce 41
- Dukla Banská Bystrica 38
- FC Nitra 36
- FC Spartak Trnava 35
- 1. FC Tatran Prešov 33
2. liga – 32. kolo
- FO ŽP Šport Podbrezová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0 : 0
- D. Streda 63
- Podbrezová 58
- Senec 53
- Bardejov 52
- Šaľa 40
- Michalovce 39
- R. Sobota 39
- Šamorín 38
- Dubnica n/V. 37
- D. Kubín 34
- L. Mikuláš 33
- Ružiná 27
Majstrovstvá regiónu STRED – 25. kolo
- Kalinovo – L. Štiavnica 2 : 0
- Z. Poruba – Krásno 3 : 2
- MŠK Žilina B 64
- Baník Kalinovo 53
- FK Čadca 45
- Fatran Dolná Tižina 44
- FK 34 Brusno – Ondrej 43
- Tatran Krásno nad Kysucou 41
- ŠK Závažná Poruba 39
- Družstevník Liptovská Štiavnica 34
- MFK Nová Baňa 34
- KINEX Bytča 32
IV. liga SEVER – 23. kolo
- L. Hrádok – O. Jasenica 4 : 0
- ŠKM Liptovský Hrádok 45
- ŠK Javorník Makov 44
- ŠK Tvrdošín 42
- OŠK Baník Stráňavy 35
- FC Lokomotíva ŽOS Vrútky 31
V. liga sk. B – 23. kolo
- Demänová – LM Palúdzka 2 : 1
- Černová – Vavrečka 8 : 0
- Sučany – Dúbrava 0 : 4
- Likavka – Bešeňová 0 : 0
- TJ Družstevník Belá 51
- Máj Ružomberok – Černová 44
- ŠK Olympia Bobrov 38
- ŠK Demänová 36
- OŠK Bešeňová 33
- FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 33
- OŠK Likavka 32
- FC TVS Kláštor pod Znievom 31
- Družstevník Dražkovce 27
- Pokrok Turčianske Kľačany 26
- TJ Slovan Magura Vavrečka 26
- Tatran Sučany 22
- ŠK Agro Baník Dúbrava 18
- Družba Malý Čepčín 14
Dospelí I. trieda – 23. kolo
- Svätý Kríž – SmrečanyŽiar 3 : 1
- Švošov – Kvačany 4 : 1
- Jamník – Ludrová 2 : 1
- L.Ján – Lisková 0 : 2
- Ľubeľa – Pribylina 3 : 0
- L.Sliače – Bobrovec 2 : 0
- Beňadiková – Hubová 2 : 4
- Lisková 50
- L.Sliače 44
- Švošov 39
- Hubová 34
- Pribylina 34
- SmrečanyŽiar 34
- Kvačany 33
- Bobrovec 28
- Ludrová 26
- Svätý Kríž 24
- Beňadiková 23
- Ľubeľa 23
- Jamník 22
- L.Ján 21
Dospelí II. trieda – 23. kolo
- L. Lúžna – Iľanovo 2 : 1
- Vavrišovo – P.Ľupča 4 : 4
- L.Teplá – Lúčky 2 : 2
- Uhorská Ves – Východná 2 : 3
- Štiavnička – Gálovany 4 : 0
- Ľubochňa – Podtureň 3 : 0
- Biely Potok – L.Revúce 3 : 1
- Ľubochňa 54
- P.Ľupča 43
- Podtureň 39
- Lúčky 37
- Iľanovo 36
- Vavrišovo 35
- Východná 32
- L. Lúžna 29
- L.Revúce 29
- .Teplá 27
- Gálovany 23
- Štiavnička 22
- Biely Potok 19
- Uhorská Ves 17
Dospelí III. A trieda – 17. kolo
- Komjatná – Voľno :
- Kalameny – Voľno :
- V.Dubová – L.Osada 5 : 1
- L.Vlachy – Ivachnová 4 : 1
- Hrboltová – Gôtovany 8 : 2
- Komjatná 35
- L.Vlachy 22
- V.Dubová 21
- Ivachnová 19
- Hrboltová 14
- L.Osada 10
- Kalameny 10
- Gôtovany 10
Dospelí III.B trieda – 18. kolo
- Voľno – L.Ondrašová :
- Hybe – Bobrovec B 1 : 2
- Ploštín – K.Lehota 2 : 0
- V.Poruba – Prosiek 2 : 2
- L.Trnovec – L.Ondrej 4 : 1
- L.Kokava – P.Lehota 5 : 1
- L.Kokava 46
- L.Ondrašová 35
- K.Lehota 30
- Hybe 27
- Bobrovec B 26
- P.Lehota 25
- L.Trnovec 25
- V.Poruba 19
- Prosiek 9
- Ploštín 9
- L.Ondrej 5
zdroj: lfz.sk/ ssfz.sk/ tasr