Jozef Milan
Futbal
KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...
Jarná časť futbalovej sezóny 2012/13 mala v nedeľu na programe ďalšie súťažné kolo. V pondelok ráno vám ako prvý prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Corgoň liga – 31. kolo
- MFK Ružomberok – FK Senica 3:1 (2:0)
Viac na: http://ruzomberok.dnes24.sk/…iecku-154230
- ŠK Slovan Bratislava 56
- FK Senica 49
- FK AS Trenčín 47
- MFK Košice 46
- MFK Ružomberok 45
- TJ Spartak Myjava 42
- MŠK Žilina 41
- FC ViOn Zlaté Moravce 41
- FC Nitra 39
- Dukla Banská Bystrica 32
- FC Spartak Trnava 32
- 1. FC Tatran Prešov 30
2. liga – 31. kolo
- MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK DAC 1904 Dunajská Streda 2 : 1
- D. Streda 63
- Podbrezová 57
- Senec 53
- Bardejov 52
- Šaľa 40
- Michalovce 39
- R. Sobota 39
- Šamorín 38
- Dubnica n/V. 37
- D. Kubín 34
- L. Mikuláš 32
- Ružiná 27
Majstrovstvá regiónu STRED – 24. kolo
- L. Štiavnica – Z. Poruba 2 : 2
- MŠK Žilina B 55
- Baník Kalinovo 47
- FK Čadca 42
- Fatran Dolná Tižina 41
- FK 34 Brusno – Ondrej 40
- Tatran Krásno nad Kysucou 38
- Družstevník Liptovská Štiavnica 34
- ŠK Závažná Poruba 33
- KINEX Bytča 32
- MFK Nová Baňa 31
IV. liga SEVER – 22. kolo
- Tvrdošín – L. Hrádok 5 : 2
- ŠK Javorník Makov 43
- ŠK Tvrdošín 42
- ŠKM Liptovský Hrádok 42
- OŠK Baník Stráňavy 32
- FC Lokomotíva ŽOS Vrútky 28
V. liga sk. B – 22. kolo
- Bešeňová – Kláštor p. Z. 1 : 1
- Dúbrava – Likavka 0 : 1
- LM Palúdzka – Černová 2 : 2
- Družstevník Belá – Demänová 2 : 0
- TJ Družstevník Belá 51
- Máj Ružomberok – Černová 41
- ŠK Olympia Bobrov 37
- ŠK Demänová 33
- FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 33
- OŠK Bešeňová 32
- OŠK Likavka 31
- FC TVS Kláštor pod Znievom 28
- TJ Slovan Magura Vavrečka 26
- Družstevník Dražkovce 26
- Pokrok Turčianske Kľačany 23
- Tatran Sučany 22
- ŠK Agro Baník Dúbrava 15
- Družba Malý Čepčín 14
Dospelí I. trieda – 22. kolo
- SmrečanyŽiar – Hubová 2 : 0
- Bobrovec – Beňadiková 3 : 2
- Pribylina – L.Sliače 0 : 1
- Lisková – Ľubeľa 4 : 1
- Ludrová – L.Ján 2 : 0
- Kvačany – Jamník 2 : 3
- Svätý Kríž – Švošov 0 : 4
- Lisková 47
- L.Sliače 41
- Švošov 36
- Pribylina 34
- SmrečanyŽiar 34
- Kvačany 33
- Hubová 31
- Bobrovec 28
- Ludrová 26
- Beňadiková 23
- L.Ján 21
- Svätý Kríž 21
- Ľubeľa 20
- Jamník 19
Dospelí II. trieda – 22. kolo
- Iľanovo – L.Revúce 5 : 0
- Podtureň – Biely Potok 2 : 2
- Gálovany – Ľubochňa 0 : 2
- Východná – Štiavnička 3 : 2
- Lúčky – Uhorská Ves 5 : 3
- P.Ľupča – L.Teplá 7 : 0
- L. Lúžna – Vavrišovo 3 : 0
- Ľubochňa 51
- P.Ľupča 42
- Podtureň 39
- Iľanovo 36
- Lúčky 36
- Vavrišovo 34
- Východná 29
- L.Revúce 29
- L. Lúžna 26
- L.Teplá 26
- Gálovany 23
- Štiavnička 19
- Uhorská Ves 17
- Biely Potok 16
Dospelí III. A trieda – 16. kolo
- Voľno – Gôtovany :
- Ivachnová – Hrboltová 3 : 3
- L.Osada – L.Vlachy 1 : 2
- Voľno – V.Dubová :
- Komjatná – Kalameny 2 : 0
- Komjatná 35
- Ivachnová 19
- L.Vlachy 19
- V.Dubová 18
- Hrboltová 11
- L.Osada 10
- Kalameny 10
- Gôtovany 10
Dospelí III.B trieda – 18. kolo
L.Ondrašová – P.Lehota 4 : 2 L.Ondrej – L.Kokava 0 : 0 Prosiek – L.Trnovec 1 : 1 K.Lehota – V.Poruba 2 : 0 Bobrovec B – Ploštín 3 : 0 Voľno – Hybe : L.Kokava 43 L.Ondrašová 35 K.Lehota 30 Hybe 27 P.Lehota 25 Bobrovec B 23 L.Trnovec 22 V.Poruba 18 Prosiek 8 Ploštín 6 L.Ondrej 5
zdroj: lfz.sk/ ssfz.sk/ tasr