Jozef Milan Futbal

Futbalový víkend: Susedské derby vyhrala Hubová

Jesenná časť futbalovej sezóny 2013/ 14 mala cez víkend na programe kompletné súťažné kolo. V pondelok ráno vám ako prvý prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.

Ilustračný obrázok k článku Futbalový víkend: Susedské derby vyhrala Hubová
Foto: Jozef Milan

Corgoň liga – 12. kolo

  • MŠK Žilina – MFK Ružomberok 2:3 (1:1)
  1. ŠK Slovan Bratislava 28
  2. MFK Ružomberok 22
  3. FK AS Trenčín 20
  4. TJ Spartak Myjava 20
  5. FK Senica 19
  6. FC Spartak Trnava 19
  7. Dukla Banská Bystrica 17
  8. MŠK Žilina 16
  9. FC ViOn Zlaté Moravce 15
  10. MFK Košice 12
  11. FC Nitra 6
  12. FK DAC 1904 Dunajská Streda 5

Viac v článku: http://ruzomberok.dnes24.sk/…erkom-161990

2. liga – 11. kolo

  • MFK Tatran Lipt.Mikuláš – FO ŽP Šport Podbrezová 1 : 2
  1. FO ŽP Šport Podbrezová 23
  2. Partizán Bardejov 22
  3. MFK Zemplín Michalovce 21
  4. 1.FC Tatran PrešovPrešov 19
  5. MŠK Rimavská Sobota 18
  6. ŠK SFM Senec 18
  7. FC ŠTK 1914 Šamorín 15
  8. FC Spartak TrnavaTrnava 15
  9. MFK Dubnica nad Váhom 10
  10. Žiar / D. ŽdaňaPohronie 7
  11. FK Slovan Duslo Šaľa 6
  12. MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3

Majstrovstvá regiónu STRED – 9. kolo

  • Z. Poruba – Brusno 0 : 2
  • Badín – L. Štiavnica 3 : 2
  1. ŠK Javorník Makov 30
  2. Baník Kalinovo 28
  3. FK 34 Brusno – Ondrej 21
  4. FK Rakytovce 19
  5. FK Čadca 18
  6. KINEX Bytča 16
  7. 1. FC Teplička n/Váhom – D. Tižina 14
  8. MFK Nová Baňa 14
  9. Tatran Krásno nad Kysucou 14
  10. LAFC Lučenec 13
  11. Družstevník Liptovská Štiavnica 13
  12. ŠK Závažná Poruba 11
  13. MŠK Kysucké Nové Mesto 10
  14. ŠK Badín 10
  15. FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B 9
  16. CSM Tisovec 7

IV. liga SEVER – 9. kolo

  • L. Hrádok – ATTACK Vrútky 3 : 0
  1. OŠK Baník Stráňavy 20
  2. ŠK Tvrdošín 19
  3. TJ Družstevník Belá – Dulice 14
  4. FK Slovan Trstená 14
  5. FK Predmier 14
  6. REaMOS Kysucký Lieskovec 13
  7. ATTACK Vrútky 13
  8. ŠK Turčianská Štiavnička 13
  9. Tatran Bytčica 12
  10. ŠKM Liptovský Hrádok 10
  11. Tatran Oravské Veselé 10
  12. Oravan Oravská Jasenica 10
  13. Cementáreň Lietavská Lúčka 9
  14. OŠK Rosina 8

V. liga sk. B – 9. kolo

  • Dražkovce – Černová 4 : 4
  • Demänová – Bešeňová 1 : 1
  • Martin B – Dúbrava 1 : 0
  • Bobrov – Lisková 1 : 1
  • Diviaky – LM Palúdzka 1 : 1
  • Likavka – Kláštor p. Z. 2 : 0
  1. OŠK Bešeňová 22
  2. MŠK Fomat Martin B 19
  3. ŠK Dynamo Diviaky 19
  4. Máj Ružomberok – Černová 18
  5. FC TVS Kláštor pod Znievom 16
  6. ŠK Demänová 14
  7. OŠK Likavka 13
  8. ŠK Agro Baník Dúbrava 12
  9. ŠK Olympia Bobrov 12
  10. OŠK Lisková 10
  11. FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 8
  12. Družstevník Dražkovce 7
  13. TJ Slovan Magura Vavrečka 4
  14. TJ Sokol Zubrohlava 3

Dospelí I. trieda – 9. kolo

  • Partizánska Ľupča – Ľubochňa 0 : 1
  • Švošov – Hubová 2 : 3
  • Liptovské Sliače – SmrečanyŽiar 1 : 0
  • Ľubeľa – Liptovský Ján 1 : 0
  • Pribylina – Ludrová 4 : 1
  • Jamník – Kvačany 1 : 2
  • Bobrovec – Svätý Kríž 2 : 2
  1. SmrečanyŽiar 20
  2. Ľubochňa 19
  3. Švošov 18
  4. Hubová 17
  5. Liptovské Sliače 16
  6. Kvačany 13
  7. Pribylina 12
  8. Ludrová 12
  9. Bobrovec 12
  10. Ľubeľa 10
  11. Liptovský Ján 8
  12. Svätý Kríž 7
  13. Partizánska Ľupča 6
  14. Jamník 5

Dospelí II. trieda – 9. kolo

  • Beňadiková – Iľanovo 2 : 2
  • Lúčky – Komjatná 1 : 0
  • Štiavnička – Podtureň 0 : 4
  • Voľno – Východná
  • Liptovské Revúce – Liptovská Kokava 1 : 0
  • Biely Potok – Liptovská Teplá 2 : 0
  • Vavrišovo – Liptovská Lúžna 1 : 3
  1. Podtureň 22
  2. Východná 18
  3. Iľanovo 15
  4. Liptovská Kokava 13
  5. Liptovská Teplá 12
  6. Liptovská Lúžna 11
  7. Biely Potok 11
  8. Lúčky 11
  9. Beňadiková 10
  10. Vavrišovo 9
  11. Liptovské Revúce 9
  12. Štiavnička 6
  13. Komjatná 4

Dospelí III.A trieda – 5.kolo

  • Hrboltová – Kalameny 4 : 0
  • Gôtovany – Liptovská Osada 2 : 1
  • Valaská Dubová – Stankovany 3 : 3
  • Liptovské Vlachy – BešeňováB, Ivachnová 2 : 4
  1. Valaská Dubová 13
  2. Stankovany 11
  3. Hrboltová 11
  4. BešeňováBIvachnová 7
  5. Liptovská Osada 6
  6. Kalameny 3
  7. Liptovské Vlachy 3
  8. Gôtovany 3

Dospelí III.B trieda – 7. kolo

  • Liptovský Ondrej – Voľno
  • Uhorská Ves – L.Ondrašová 6 : 2
  • Hybe – Veterná Poruba 2 : 1
  • DemänováBP.Lehota – Kráľova Lehota 1 : 0
  • Ploštín – Prosiek 0 : 4
  • Liptovský Trnovec – Bobrovec B 2 : 0
  1. Uhorská Ves 18
  2. Liptovský Trnovec 13
  3. Prosiek 11
  4. Hybe 11
  5. DemänováB, P.Lehota 11
  6. Kráľova Lehota 8
  7. Liptovský Ondrej 6
  8. Veterná Poruba 5
  9. Bobrovec B 5
  10. L.Ondrašová 4
  11. Ploštín 6 1 1 4 5 : 19 4

zdroj: tasr/ ssfz.sk/ lfz.sk;

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM