Jozef Milan
Futbal
Futbalový víkend: Černová remizovala v Palúdzkej, Lisková vyhrala v Likavke
Jarná časť futbalovej sezóny 2013/ 14 mala na programe ďalšie súťažné kolo. V pondelok ráno vám ako prvý prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Majstrovstvá STRED – 27. kolo
- Pohronie ZH/DŽ – L. Štiavnica 3 : 1
- Kalinovo – Z. Poruba 2 : 1
- ŠK Javorník Makov 61
- Baník Kalinovo 59
- FK 34 Brusno – Ondrej 54
- 1. FC Teplička n/Váhom – D. Tižina 46
- Tatran Krásno nad Kysucou 46
- FK Rakytovce 43
- KINEX Bytča 43
- MFK Nová Baňa 42
- LAFC Lučenec 41
- FK Čadca 40
- FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B 38
- Družstevník Liptovská Štiavnica 36
- MŠK Kysucké Nové Mesto 32
- ŠK Závažná Poruba 28
15 ŠK Badín 25 16 CSM Tisovec 19
IV. liga SEVER – 25. kolo
- Belá – Dulice – L. Hrádok 1 : 2
- ŠK Tvrdošín 49
- ŠKM Liptovský Hrádok 49
- OŠK Baník Stráňavy 43
- Tatran Oravské Veselé 39
- Tatran Bytčica 35
- OŠK Rosina 34
- ATTACK Vrútky 33
- TJ Družstevník Belá – Dulice 32
- REaMOS Kysucký Lieskovec 29
- FK Predmier 28
- Oravan Oravská Jasenica 27
- FK Slovan Trstená 27
- ŠK Turčianská Štiavnička 25
- Cementáreň Lietavská Lúčka 10
V. liga sk. B – 25. kolo
- LM Palúdzka – Černová 1 : 1
- Likavka – Lisková 0 : 2
- Diviaky – Dúbrava 1 : 1
- Vavrečka – Bešeňová 2 : 1
- Martin B – Demänová 1 : 3
- Máj Ružomberok – Černová 55
- ŠK Dynamo Diviaky 52
- MŠK Fomat Martin B 44
- OŠK Likavka 42
- OŠK Bešeňová 40
- ŠK Demänová 40
- FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 38
- FC TVS Kláštor pod Znievom 36
- ŠK Agro Baník Dúbrava 30
- ŠK Olympia Bobrov 27
- TJ Sokol Zubrohlava 27
- TJ Slovan Magura Vavrečka 26
- Družstevník Dražkovce 22
- OŠK Lisková 21
I. trieda dospelí – 24.kolo
- Ľubochňa – Švošov 0 : 1
- Partizánska Ľupča – Liptovské Sliače 1 : 2
- Hubová – Ľubeľa 2 : 1
- SmrečanyŽiar – Pribylina 4 : 2
- Liptovský Ján – Jamník 4 : 5
- Ludrová – Bobrovec 1 : 0
- Kvačany – Svätý Kríž 2 : 0
- Švošov 56
- Liptovské Sliače 47
- Ľubochňa 44
- Ludrová 38
- Hubová 35
- SmrečanyŽiar 34
- Pribylina 32
- Kvačany 32
- Ľubeľa 29
- Liptovský Ján 28
- Bobrovec 26
- Svätý Kríž 25
- Jamník 19
- Partizánska Ľupča 17
II. trieda dospelí – 24. kolo
- Iľanovo – Lúčky 4 : 2
- Beňadiková – Štiavnička 2 : 1
- Komjatná – Voľno
- Podtureň – Liptovské Revúce 2 : 1
- Východná – Biely Potok 10 : 0
- Liptovská Kokava – Vavrišovo 2 : 1
- Liptovská Teplá – Liptovská Lúžna 1 : 2
- Východná 46
- Liptovská Kokava 44
- Podtureň 42
- Iľanovo 42
- Liptovská Lúžna 39
- Vavrišovo 32
- Beňadiková 30
- Lúčky 29
- Liptovská Teplá 25
- Komjatná 23
- Biely Potok 22
- Štiavnička 21
- Liptovské Revúce 14
III. A trieda dospelí – 14. kolo
- Kalameny – Gôtovany 4 : 1
- Hrboltová – Valaská Dubová 1 : 0
- Liptovská Osada – Liptovské Vlachy 0 : 2
- Stankovany – BešeňováB,Ivachnová 3 : 0
- Valaská Dubová 32
- Hrboltová 29
- Stankovany 28
- BešeňováB, Ivachnová 22
- Liptovská Osada 16
- Kalameny 11
- Gôtovany 12
- Liptovské Vlachy 8
III. B trieda dospelí – 20. kolo
- Voľno – Uhorská Ves
- Liptovský Ondrej – Hybe 2 : 3
- L.Ondrašová – DemänováBP.Lehota 1 : 1
- Veterná Poruba – Ploštín 0 : 1
- Kráľova Lehota – Liptovský Trnovec 1 : 0
- Prosiek – Bobrovec B 11 : 1
- DemänováBP.Lehota 43
- Prosiek 42
- Uhorská Ves 37
- Liptovský Trnovec 31
- Hybe 28
- L.Ondrašová 22
- Kráľova Lehota 21
- Ploštín 18
- Veterná Poruba 16
- Liptovský Ondrej 16
- Bobrovec B 8
zdroj: ssfz.sk/ lfz.sk; ilustračné foto: rk24;