Tlačové správy

Páni, teraz zbystrite pozornosť! Tieto tenisky by vo vašom šatníku nemali chýbať

Vo všeobecnosti sa viac hovorí o ženách ako o nákupných maniačkách a tých, ktoré majú doma veľa topánok. V dnešnej dobe však toto tvrdenie vôbec nemusí platiť. Muži majú radi jednoduchosť, čo sa obliekania týka, avšak na svojich teniskách si dajú záležať.

Ilustračný obrázok k článku Páni, teraz zbystrite pozornosť! Tieto tenisky by vo vašom šatníku nemali chýbať
Zdroj: kiuikson / Shutterstock.com

Práve kvalitné a štýlové sneakers majú v ich šatníku dôležité miesto. Aké tenisky by vám nemali chýbať?

Šport zohráva v živote muža dôležitú úlohu. Je preto pomerne bežným javom, že muži trávia svoj voľný čas športovými aktivitami vonku alebo v telocvični, prípadne pozeraním zápasov. Bolo to v 90. rokoch minulého storočia, keď mnohé firmy začali tvoriť pánske tenisky pre športovcov, najmä pre basketbalistov.

Tieto tenisky však zaujali aj širokú verejnosť a začali sa predávať a nosiť počas bežných dní. Odvtedy muži nenosia len čierne alebo biele modely, trúfnu si aj na extravagantnejšie viacfarebné a výrazné tenisky. Aké štýly pánskych sneakers sa držia v rebríčku obľúbenosti na popredných miestach?

1. Minimalistické tenisky

Ak patríte do skupiny mužov, ktorí radi nosia košele a oblek si dajú na seba aj keď nemusia, minimalistické tenisky sa vám doma určite nestratia. Nemusí ísť výhradne o biele či čierne jednofarebné tenisky. Teraz na jeseň môžete trochu obmeniť farby a zvoliť si napríklad hnedé, modré alebo červené. Jednofarebné minimalistické tenisky bez výrazných prvkov sa skvelo hodia aj k business casual štýlu obliekania.

2. Klasické voľnočasové tenisky

Ak si kúpite jedny z klasických voľnočasových tenisiek, napríklad adidas NMD, určite urobíte dobre. Vďaka kvalitnej technológii odpruženia sa bude chôdza v nich vyznačovať ľahkosťou. Tieto tenisky môžu byť kľudne viacfarebné a výrazné. Ak vás večer zavolá kamarát do mesta, vy si len rýchlo obujete vaše obľúbené „klasiky“ a máte záruku, že sa budete cítiť pohodlne a zároveň vyzerať elegantne.

3. Bežecké tenisky

Chodievate si vo svojom voľnom čase zabehať? Ak áno, je nevyhnutné mať dobré a kvalitné tenisky na beh, napr. adidas ultraboost alebo supernova. Na druhú stranu, ak behať nechodíte, základné bežecké tenisky sa vám doma určite aj tak zídu. Využijete ich na dlhšie prechádzky či na príležitostné športové aktivity, akou môže byť napríklad aj venčenie psa.

4. Tenisky s hrubou podrážkou

Pre maximálne zaujatie okolia si môžete kúpiť aj tenisky s vyvýšenou podrážkou vo vašej obľúbenej farbe. Tieto moderné sneakers sú zároveň vhodné na jesenné obdobie, keďže vďaka hrubej podrážke len tak nepremoknú a nebudete cítiť chlad. Tenisky s vysokou podrážkou sa dajú nosiť k športovým outfitom, ale aj k tým elegantnejším, napr. ku kabátu.

Zdroj: platinumArt / Shutterstock.com

5. Tenisky s výrazným logom

V posledných rokoch sa veľkým trendom stali tenisky, ktorých logo vidíte a môžete si ho zreteľne prečítať. Je totiž zobrazené veľkým písmom zboku tenisky či na veľkej pracke, ktorá je umiestnená v prednej časti, prípadne je logom značky potlačený celý zvršok topánky.

Nemusíte navštíviť niekoľko rôznych obchodov, aby ste zohnali vyššie uvedené tenisky. Všetky modely zoženiete na jednom mieste, a to na stránke Flexdog, kde si budeme môcť vybrať spomedzi širokej ponuky.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Futurino
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM