Tomáš Batiz Futbal

Tatran ide v Slovnaft Cupe ďalej: Liptáci si poradili s Kováčovou

Futbalisti Liptovského Mikuláša uspeli v 4. kole Slovenského pohára.

Ilustračný obrázok k článku Tatran ide v Slovnaft Cupe ďalej: Liptáci si poradili s Kováčovou

Mikulášania mali skvelý vstup do zápasu, keď sa v priebehu jednej minúty ujali dvojgólového vedenia po vlastnom góle Lauča a presnom zásahu Lauru. Tatran pokračoval vo svojej aktivite výsledkom čoho bol v 27. minúte ďalší vlastenec Lauču. Domácim sa síce následne podarilo znížiť po zakončení Giertla, no ešte do polčasu poslal Liptákov do vedenia 4:1 Trotcenko.

V druhom polčase sa obraz na hracej ploche nezmenil. Tatran pokračoval v útoční. V 65. minúte sa skóre opäť menilo, keď sa po druhýkrát v stretnutí presadil Trotcenko. V závere zápasu Kováčova už len upravila výsledok zásluhou Karpa.