Pavol Tomčík Futbal

Spanilá jazda pokračuje: Tatran opäť vyhral!

Výborná forma futbalistov druholigového MFK Tatran Liptovský Mikuláš neutíchla ani po sobote. Zverenci trénera Vladimíra Goffu zvíťazili v Rimavskej Sobote 1:0 a neprehrali už šiesty duel v rade.

Ilustračný obrázok k článku Spanilá jazda pokračuje: Tatran opäť vyhral!

O piatej výhre z ostatných šiestich stretnutí rozhodol v sobotu na pôde Rimavskej Soboty žolík z lavičky Július Chomistek. Tréner Goffa ho na ihrisko poslal v 52. minúte namiesto Mizeráka a hráč sa mu za dôveru odvďačil najlepším možným spôsobom. Po 16. minútach strávených na trávniku dal jediný gól zápasu.

Mikulášania po výhre 1:0 opäť poskočili v tabuľke. Aktuálne sa nachádzajú na deviatom mieste, bod pred Šaľou, dva pred Šamorínom a päť pred posledným Pohroním. Z posledných šiestich duelov Liptáci vydolovali 16 bodov. MFK Tatran sa najbližšiu nedeľu predstaví v Trnave.

MŠK Rimavská Sobota – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 (0:0)
Gól: 70. Chomistek
Žlté karty: Köböl, Lupták, Tenkl, Kostúrik – Kucharčík, Chomistek
Rozhodovali: Hracho – Bednár, Ferenc
Divákov: 375
Zostava MFK Tatran: Šavol, Kubena, Kucharčík, Hubočan, Mizerák (52. Chomistek), Latiak, Matič, Hoferica, Balluch (51. Asanovič), Pastva, Jánošík (89. Moravčík)