Monika Földešiová Tlačové správy

Podnikatelia ušetria stovky eur! Tento ekonomický program môžu mať len za polovicu

Najväčšia predajná akcia na ekonomický a stavebný softvér KROS tohto roka je tu! Firmy a živnostníci získajú najpredávanejšie slovenské programy maximálne výhodne.

Ilustračný obrázok k článku Podnikatelia ušetria stovky eur! Tento ekonomický program môžu mať len za polovicu
Zdroj: Webnoviny.sk

(PR) – Podnikatelia teraz môžu výrazne ušetriť na nákladoch za ekonomický a stavebný softvér. Obľúbené programy KROS na spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, výpočet miezd alebo stavebný softvér na tvorbu rozpočtov a kalkulácií teraz získajú za polovičnú cenu.

Spoločnosť KROS v týchto dňoch zverejnila na stránke www.kros.sk/akcia mimoriadnu akciu, vďaka ktorej môžu firmy získať všetky jej produkty za polovičnú cenu. Zľava 50 % platí na nové kúpy programov a trvá do 2. 3. 2014.

Ekonomické programy obsahujú aktuálnu legislatívu pre rok 2014, vrátane Kontrolného výkazu DPH, ktorý je pre mnohých strašiakom. Kontrolný výkaz DPH je možné v programoch KROS spracovať a pohodlne odoslať. Daňové priznania za rok 2013 budú do programov zapracované v najbližších dňoch, takže ich budú firmy môcť podať v predstihu.

K novému účtovnému alebo mzdovému softvéru získa zákazník zadarmo Balík podpory až do 31. 3. 2015. To znamená, že si bude môcť až 13 mesiacov bezplatne sťahovať aktualizácie programu alebo využívať telefonické poradenstvo k programu. Toto neponúka žiadny konkurenčný dodávateľ softvéru. „Noví zákazníci tak bez starostí zvládnu aj všetky legislatívne zmeny na začiatku roka 2015. Stačí, ak si stiahnu novú verziu programu, kde budú všetky zmeny načas zapracované,“ povedal Jiří Galdia, vedúci marketingového oddelenia.

Pri kúpe stavebných a znaleckých programov získa zákazník Balík podpory do konca roka 2014. Pre záujemcov sú pripravené aj bezplatné predvedenia programov na pobočkách KROS. Zákazníci môžu využiť aj bezplatné individuálne konzultácie priamo na počítači.

Získať programy KROS práve teraz sa oplatí. Viac informácií o akcii nájdete na stránke www.kros.sk/akcia.

KROS a. s. je popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Spoločnosť KROS už 18 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA plus, OLYMP, OMEGA), stavebný softvér (program CENKROS plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS využíva už viac ako 74 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru. Demoverzie všetkých programov sú zadarmo na www.kros.sk.

foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM