Tomáš Batiz Hokej

Kapitán Kriška pred novou sezónou: Cieľom je playoff

Hokejisti Liptovského Mikuláša už o pár dní odštartujú novú sezónu. Cieľom Liptákov je playoff.

Ilustračný obrázok k článku Kapitán Kriška pred novou sezónou: Cieľom je playoff
13
Galéria

Už v piatok 13. septembra sa hráči Liptovského Mikuláša predstavia v prvom zápase novej sezóny. Súperom Liptákov bude nováčik z Michaloviec. Následne o dva dni neskôr sa zverenci Antona Tomka predstavia na domácom ľade proti Slovanu Bratislava.

Kapitán tímu Martin Kriška potvrdil, že úvod sezóny bude veľmi náročný. „V Michalovciach to určite nebude nič jednoduché. Panuje tam nováčikovský elán, takže budú mať pred domácim publikom extra motiváciu. Potom odohráme doma zápas so Slovanom. Verím, že fanúšikovia vypredajú štadión.“

„Na Slovan je každý zvedavý. Vrátili sa do ligy po niekoľkých rokoch. Verím, že podáme dobrý výkon a bude vypredaný štadión,“ povedal Martin Kriška, kapitán Liptovského Mikuláša.

Skladbu tímu tvoria prevažne odchovanci mikulášskeho hokeja. Skúsených hráčov doplnili ambiciózni mladíci. „V šatni sa všetci navzájom poznáme. Väčšinou sme tu chalani, čo sa poznáme niekoľko rokov, keďže pochádzame z Mikuláša. Myslím si, že aj fanúšik bude spokojný, keďže sa príde pozrieť na Liptákov,“ zhodnotil Kriška.

Tipsport ligová sezóna 2019/2020 bude špecifická, keďže pred jej samotným štartom je jasné, že sa nevypadáva. „V šatni sme sa o cieľoch ešte ani nebavili. Myslím si, že väčšina sa zhodneme na to, že by sme si chceli zahrať playoff. Sú tu chalani, ktorí playoff ešte nehrali, na druhej strane sú aj takí, ktorí naň už niekoľko rokov čakajú a pomaly budú končiť, takže verím, že tento rok by to mohlo vyjsť,“ zhodnotil Kriška.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM