Tlačové správy

Hit konca prázdninového leta - výhodné jazykové pobyty v Austrálii so STUDENT AGENCY

Slováci milujú zľavy na zahraničné štúdiá. Klienti dostanú zadarmo až dva týždne kurzu angličtiny.

Ilustračný obrázok k článku Hit konca prázdninového leta - výhodné jazykové pobyty v Austrálii so STUDENT AGENCY
Zdroj: Dnes24.sk

Vynikajúce ceny jazykových pobytov v zahraničí, s výhodnými zľavami ponúka renomovaná agentúra STUDENT AGENCY. V kurze je predovšetkým Austrália.

August a všeobecne európska jeseň je najvhodnejším obdobím na objednanie jazykového kurzu v Austrálii. Ceny sú po letných zľavách vynikajúce a ponúkané termíny nástupu sú pre Slovákov najatraktívnejšie. Väčšina z nich chce vycestovať na jazykový pobyt v dobe, keď sa v Austrálii začína tamojšia jar a leto. Čiže v čase našej jesene a zimy. ,,Mnoho našich partnerských škôl v Austrálii ponúka atraktívne letné zľavy na jazykové kurzy. Ušetrené peniaze si tak môžu naši klienti užiť v Austrálii. Štúdium v surferskom raji má škola Imagine Education, v turisticky vyhľadávanej lokalite Gold Coast, kde sa dá ušetriť až dva týždne kurzu angličtiny, ktoré dáva škola pri rezervácii pobytu na 20 a viac týždňov zadarmo. Zvýhodnené ceny kurzov sú aj na Cambridge International College v Perthe a Melbourne. Tu možno ušetriť až 60 AUD za týždeň pri objednaní kurzu všeobecnej angličtiny do 30.9. 2014, navyše tu platíte nižšie ceny, ak tento kurz skombinujete s odborným kurzom,“ hovorí Naďa Málková, riaditeľka jazykových a pracovných pobytov STUDENT AGENCY.

Dodáva, že motiváciou účastníkov jazykových kurzov angličtiny v Austrálii je nielen snaha zlepšiť sa v angličtine, ale aj zámer vyťažiť z pobytu čo najviac. Mnohí študenti sú zas motivovaní nielen míňať, ale aj zarábať. Nahrávajú im výhodné podmienky študijného víza. Občania Slovenskej republiky získajú k študijnému vízu nad 12 týždňov pracovné povolenie. Navštevujú jazykovú školu, nájdu si prácu a na pobyt si privyrobia. Pri dlhodobých pobytoch odporúčame zvoliť štúdium odborného kurzu, na ktorého konci študent získa certifikát o jeho absolvovaní. Ten po návrate môže pomôcť nájsť si zamestnanie.Ni­ektorí do Austrálie vycestujú so zámerom užiť si leto a pohodu letných dní na južnej pologuli, či získať veľa nezabudnuteľných zážitkov a pracovné skúsenosti. Toto všetko je možné v rámci jedného pobytu.

Viac informácií je na: http://www.studentagency.sk/…vem-zelandu/

,,Jazykový pobyt v zahraničí je efektívna forma štúdia cudzieho jazyka v krajine jeho pôvodu. Ponúkame jazykové pobyty pre dospelých (od 16 rokov), jazykové pobyty pre deti a mládež (5–20 rokov) a pre profesionálov, čo sú pobyty šité na mieru biznis klientele a náročným klientom. Študentom medzi 11–18 rokom sú určené študijné programy na stredných školách, záujemcom nad 18 rokov pomaturitné alebo vysokoškolské štúdium v zahraničí. Pre školské kolektívy organizujeme výukové a poznávacie školské zájazdy,“ vymenúva Naďa Málková.

V STUDENT AGENCY klientom zabezpečia nielen jazykový kurz, ale aj ubytovanie počas celej doby pobytu, dopravu, poistenie na cesty a víza. Zároveň sú k dispozícii po celú dobu vybavovania zahraničného pobytu a poradia, ako pobyt ľahko financovať. Agentúra ponúka i pomoc s výberom vhodnej jazykovej školy a typu kurzu a komunikáciu s koordinátorom. Okrem toho, jej pracovníci poskytnú užitočné rady a nonstop podporu na helplinke STUDENT AGENCY. Okrem Austrálie patria medzi najvyhľadávanejšie jazykové pobyty v Anglicku, na Malte, v USA, v Nemecku, v Španielsku a jazykové pobyty pre deti s delegátom.

Hit konca prázdninového leta - výhodné jazykové pobyty v Austrálii so STUDENT AG
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM