Futbal

Nová akvizícia v drese Šošonov: Klub podpísal kontrakt s mladým Bosniakom

Šesťnásobný slovenský majster MŠK Žilina získal do klubu novú akvizíciu. Klub vo štvrtok podpísal trojročný kontrakt s ľavým obrancom Bojanom Letičom.

Ilustračný obrázok k článku Nová akvizícia v drese Šošonov: Klub podpísal kontrakt s mladým Bosniakom
Zdroj: TASR

Dvadsaťjedenročný rodák z Bosny a Hercegoviny pôsobil naposledy v drese Veležu Mostar, predtým hral za FK Kozara Gradiška. „Bojan bude pripravený už na najbližší zápas s Košicami, pretože sme dotiahli už aj všetky administratívne záležitosti. Záleží už len na trénerovi, či sa rozhodne dať mu dôveru v zápase,“ uviedol pre oficiálnu stránku klubu športový manažér MŠK Karol Belaník.

Ľavonohý obranca absolvoval s tímom letnú prípravu, po ktorej mu klub ponúkol kontrakt. „Letič sa s nami pripravoval už od začiatku, keď sme išli na sústredenie na Bránicu. Ešte predtým sme ho boli sledovať v prípravnom stretnutí reprezentácie Bosny a Hercegoviny do 21 rokov v Poľsku. Je to stabilný hráč reprezentácie, odohral všetky zápasy. Je talentovaný, mladý a má potenciál výkonnostne napredovať. Hľadali sme ľavonohého hráča do nášho kádra a on naše predpoklady napĺňa. Chceme mu zaželať úspešné pôsobenie v klube,“ dodal Belaník.

foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM