Utorok 23. júl 2019 Oľga  20 °C
Jozef Milan Od Vás

Nepokúšajte svoho anjela strážneho!

S vpádom výnimočne krásnych a horúcich dní sa neskutočne zahustila premávka na cestách. Pre výstrahu všetkým vodičom uverejňujeme foto z dopravnej nehody na estakáde.

Včera (3. 5.) podvečer boli žilinskí hasiči vyslaní k dopravnej nehode kamiónu a osobného auta na Mostnú ulicu. Na estakáde kamión prerazil zvodidlá a spadol na vozovku o úroveň nižšie, kde doňho narazilo osobné vozidlo. V čase nehody sa vo vozidlách nachádzali iba vodiči, pričom obidvaja boli zranení. Vodičovi kamiónu poskytli prvú pomoc hasiči z Popradu, ktorí v čase nehody náhodou prechádzali okolo.

„Hasiči vytiahli vodiča kamiónu cez predné okno von z kabíny, našťastie nebol zakliesnený. Následne ho naložili na nosidlá a odovzdali záchrannej zdravotnej službe, ktorá ho spolu s vodičom osobného auta odviezla na ďalšie ošetrenie“, povedala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline Miroslava Ondrichová. „Následne bolo potrebné zabezpečiť vozidlá proti vzniku požiaru a odstrániť aj odtrhnuté zvodidlo v dĺžke cca 30 metrov. Po vykonaní všetkých potrebných činností sa vrátili späť na hasičskú stanicu“, dodala hovorkyňa.

RK DN zilina
3
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.