Tlačové správy

Martin Barčík: Poďme spolu vyhrať voľby!

KOMENTÁR - V sobotu 15.novembra rozhodneme, akým smerom sa bude naše mesto uberať, a ako bude Žilina vyzerať nasledujúce štyri roky. Vo voľbách rozhodneme o tom, kto bude najbližšie roky zastupovať naše záujmy, vyberieme si primátora a poslancov Mestského zastupiteľstva.

Ilustračný obrázok k článku Martin Barčík: Poďme spolu vyhrať voľby!
Zdroj: Dnes24.sk

Prihováram sa vám ako kandidát na primátora a prosím vás o podporu vo voľbách nielen pre seba, ale aj pre tím našich kandidátov na poslancov, o ktorých ľudskú a odbornú pomoc sa pri svojej práci opieram.

Spolu sme pre naše mesto pripravili silný program a sme presvedčení, že jeho naplnením sa Žilina stane lepším miestom pre Život. Sme pripravení a odhodlaní riadiť Žilinu kompetentne a odborne. Náš program pripravovali odborníci, ale najmä Žilinčania, ktorí v našom meste celý život žijú, pracujú, starajú sa o svoje rodiny. Žijú tu svoje životy a tak ako ja, aj oni sú presvedčení, že Žilina má naviac. Nechceme stáť na mieste a pozerať sa, ako mesto, v ktorom sme vyrastali, upadá. Budeme Žilinu rozvíjať a budovať. Pre naše deti a vnúčatá, ktoré budú môcť naše mesto opäť hrdo nazývať domovom. Za pomoc a podporu pri tvorbe programu ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa s nami, na stovkách osobných stretnutí, podelili o svoje podnety, predstavy a vízie.

Zmena v Žiline je nevyhnutná. Preto veľmi oceňujem, že ma Robo Kašša podporil v mojej kandidatúre na primátora nášho mesta a vytvorili sme tak tím, ktorý vráti Žilinu Žilinčanom. Spoločne budeme presadzovať náš program a 100 riešení pre Žilinu. Šafárenie s majetkom Žilinčanov, ktoré predvádza Igor Choma, musí skončiť! Robo je športovec a správny Žilinec. Týmto športovým gestom jasne dokázal, že Žilina je u neho na prvom mieste. Ďakujem a ubezpečujem všetkých voličov a sympatizantov Roba Kaššu, že spoločne presadíme náš program do troch rokov!

Denne si v schránkach nachádzate množstvo letákov, ktoré majú pošpiniť moje meno a meno ľudí z môjho tímu. To iba dokazuje, že sme blízko a máme reálnu šancu zmeniť naše mesto. Ubezpečujem vás, že nič z tých nezmyslov, ktoré sa pochybným spôsobom šíria po Žiline, nie je pravda. Som čestný a rovný chlap, žiadna bábka.

Viem, čo Žilina potrebuje a spolu s mojim tímom zmeníme Žilinu na krajšie, bezpečnejšie a čistejšie mesto.

Prosím vás o podporu.

Ďakujem vám Žilinčania!

Martin Barčík, kandidát na primátora a jeho tím

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy. Jeho názory sa nemôžu spájať so stanoviskami a postavením siete portálov Global 24.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM