Jozef Legéň Rôzne

Kto stojí za hranolmi s kravatami? Na Facebooku sa objavilo video, ktoré to môže objasniť!

Včera sme vás informovali o zaplavení Žiliny podivnými hranolmi s červenými kravatami. Ľudia sa pri nich zastavovali a netušili, či sa jedná o reklamnú kampaň alebo o vtip nejakej partičky. Dnes sa na sociálnej sieti objavilo video, ktoré by mohlo pomôcť celú záhadu objasniť.

Ilustračný obrázok k článku Kto stojí za hranolmi s kravatami? Na Facebooku sa objavilo video, ktoré to môže objasniť!
Zdroj: Dnes24.sk

Ako sme vás informovali v článku Záhadný úkaz v Žiline…, naše mesto sa včera zobudilo do rána s novými „architektonickými“ prvkami. Na viacerých miestach Žiliny sa objavili hranoly s červenými kravatami.

Ľudia nechápavo zazerali a sami seba sa pýtali ,čo to má znamenať. Dnes sa na známej sociálnej sieti objavilo video, v ktorom také hranoly ako ste mohli vidieť v meste, objavujú tiež. Vo videu je kandidát do župných volieb Martin Kapitulík, ktorý pomocou hranola s červenou kravatou predstavuje podľa neho typického väčšinového poslanca ŽSK. Redakcia spravodajského portálu Žilina 24 už M. Kapitulíka oslovila a požiadala o reakciu či za včerajšou záhadou v Žiline stojí práve on.

Jedno je však jasné už teraz. Autorovi nezvyčajného úkazu, ktorý sa objavil v žilinských uliciach, hrozí pokuta. „Mestská polícia Žilina (MP) v súčasnosti preveruje, kto umiestnil hranoly na verejné priestranstvo. Vzhľadom k tomu, že nikto nepožiadal Mesto o záber verejného priestranstva, hranoly MP odstránila z verejného priestranstva. Tomu, kto nepovolene umiestnil hranoly na verejné priestranstvo bez povolenia Mesta, hrozí finančná sankcia,“ uviedol hovorca mesta Pavol Čorba.

Hranoly s červenými kravatami zaplavili Žilinu
14
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM