Monika Földešiová Tlačové správy

Jarná AKCIA: Využite 40% zľavu v kozmetickom salóne!

Odštartujte jar s dobrým pocitom a krásnym telom. S úžasnou až 40% zľavou prichádza žilinský kozmetický salón Body Beauty aj k vám. POZOR, je to limitovaná akcia!

Ilustračný obrázok k článku Jarná AKCIA: Využite 40% zľavu v kozmetickom salóne!
Zdroj: Dnes24.sk

Kozmetický salón Body Beauty svojím zákazníkom ponúka celú škálu jedinečných prístrojových ošetrení určených na zásadné formovanie postavy, odstránenie celulitídy, omladenie pokožky tváre, trvalú epiláciu, vrásky, akné, pigmentové škvrny, cievky a mnoho ďalších kozmetických ošetrení, pri ktorých efekt je viditeľný už po prvom ošetrení a má trvalejší charakter.

„Nadštandardná starostlivosť, príjemné prostredie, individuálny prístup a poradenstvo sú našou prioritou. Preto vás srdečne pozývame prísť nás navštíviť, dopriať si relax a spojiť príjemné s užitočným. Veríme, že vás nesklameme a stanete sa našimi stálymi klientmi,“ vraví majiteľka salóna Dáša Škrobianová.

Na mesiac apríl si pre vás pripravili mimoriadnu akciu vo forme uverejneného KOZMETICKÉHO POUKAZU so 40% ZĽAVOU na všetky druhy ošetrení, ktorý si po vytlačení môžete uplatniť u nás v kozmetickom salóne Body Beauty do 30.4.2014.

Informácie o ponúkaných ošetreniach a cenník nájdete na www.liposukcia-zilina.sk, FaceBook – Kozmetický salón Body Beauty, alebo priamo na tel.č. 0917/767 837, 0905/276 122. Koz­metický salón Body Beauty sídli na ul. A. Rudnaya 48 v Žiline.

foto: Body Beauty Facebook

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Jarná AKCIA: Využite 40% zľavu v kozmetickom salóne!
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM