Tlačové správy

Ján Slota sa stretol s občanmi Závodia

Predvolebné stretnutia Jána Slotu s občanmi po rôznych žilinských obvodoch sú v plnom prúde. Opätovný kandidát na žilinského primátora má z takýchto osobných stretnutí obrovskú radosť.

Ilustračný obrázok k článku Ján Slota sa stretol s občanmi Závodia
Zdroj: Dnes24.sk

Priamy kontakt s ľuďmi ho nabíja energiou a dodáva sily. Stretnutia pri dobrom jedle a hudbe sú čím ďalej, tým viac emotívne. Žilinčania na nich dávajú Slotovi čoraz viac najavo, že má ich podporu. Že chcú, aby ich mesto opäť začalo žiť, budovať sa a prekvitať. Ľudia začínajú čoraz hlasnejšie dávať najavo svoje pocity, že na žilinskú radnicu by sa mal vrátiť Ján Slota. Pretože on im to, čo potrebujú a chcú môže reálne dať, a nie iba sľubovať. Mnohí preto nepremrhali šancu stretnúť sa s ním osobne, podať mu ruku a povedať svoj problém.Inak tomu nebolo ani na stretnutí v kultúrnom dome v mestskej časti Závodie. „Verte mi, chcem dokončiť, čo som nestihol. Vrátiť Žiline jej lesk! Ale nebudem dávať sľuby, že vám dám všetkým MHD zadarmo! Od roku 2017, kedy sa funkcia primátora, ktorý bude teraz zvolený, skončí! Ja viem sľúbiť, že dám od 1. januára 2015 dopravu zdarma dôchodcom, ale mimo špičiek,“ povedal Žilinčanom Slota, za čo si od publika vyslúžil mohutný aplauz a pokrik. Okrem svojho volebného programu však nezabudol ani na problémy, ktoré trápia ľudí priamo v mestskej časti Závodie.

„Viem, že je tu zatvorená škola. Ak by som opäť získal dôveru občanov, tak by som ju hneď otvoril. Viem, že tu potrebujete opraviť chodníky, cesty, s týmto všetkým vám chcem pomôcť. Viete, že na moje slovo sa môžete spoľahnúť. Ja už viem, že úloha ba priam až povinnosť primátora je predovšetkým, získavať či dokonca naháňať peniaze pre mesto skrz súkromného sektora a nových investorov, ktorých aj plánujem v najbližšej dobe do Žiliny pritiahnúť. Tak som to aj robil počas svojho primátorovania, kedy sa hrnuli investície zo všetkých strán práve do Žiliny a tá sa tak stala významným mestom, čo sa žial dnes už pomaly vytráca. Iba spoločnými silami sa nám môže podariť ukončiť obdobie stagnácie, prehnaného šetrenia a systematického zvyšovania daní súčastným primátorom.“

Ján Slota sa počas svojej reči čoraz viac rozohnil a podporovala ho k tomu aj mohutná energia od publika. „Som jeden z vás,“ uzavrel svoj príhovor Slota a zamieril medzi ľudí, aby si pri muzike terchovských hudobníkov vypočul ich dotazy a postrehy.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy. Jeho názory sa nemôžu spájať so stanoviskami a postavením siete portálov Global 24.

Ján Slota sa stretol s občanmi Závodia
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM