Utorok 23. júl 2019 Oľga  20 °C
Monika Földešiová Kultúra

Alexandrovci aj v Nitre, súťažte s nami!

Najslávnejší ruský zbor v histórii už odštartoval úspešnú slovenskú šnúru koncertov, onedlho sa chystajú aj na mesto pod Zoborom.

Hneď v prvom slovenskom meste v rámci svojho turné v Humennom ich diváci odmenili standing ovation a dlhotrvajúcim potleskom. Tam predviedli doteraz najväčšiu megashow vo svojej histórii. S novým programom aj scénou a tými najznámejšími ruskými melódiami sa posunuli ďalej do Popradu, Prievidze a Zvolena, dnes ich čaká trenčianske publikum. V Mestskej hale na Klokočine budú hosťovať 20. októbra, predstavenie sa začne o 19:00 hod. Vystúpenia Alexandrovcov u nás tiež spestria dvaja slovenskí hudobní interpreti, a to Katka Knechtová a Richard Müller. Jednu skladbu sa naučili spoločne so súborom a druhá bude ich vlastná.

A my samozrejme nezabúdame ani na vás. Pripravili sme pre vás súťaž o 2 lístky na toto podujatie. Pošlite nám správnu odpoveď na otázku: Koľko slovenských miest mali Alexandrovci pôvodne navštíviť?

Odpovede posielajte na „odvas@nitra24.sk“ do utorka 19.10. do 12:00 hod. Nezabudnite uviesť svoje celé meno a mobilný kontakt.

Alexandrovci aj v Nitre, súťažte s nami!
1
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.