Tlačové správy

Zdravo, chutne a s láskou. Foodblogerka Tinka bude variť v žilinskom obchode METRO

Čerstvá zelenina, maslo, bylinky, citrón, štipka soli a medu. Bez týchto ingrediencií si Tinka Karmažín nevie predstaviť svoju kuchyňu.

Ilustračný obrázok k článku Zdravo, chutne a s láskou. Foodblogerka Tinka bude variť v žilinskom obchode METRO
10
Galéria

Varenie zbožňovala celý život, ale až keď spoznala svojho manžela, ktorého chcela očariť a získať, začala variť intenzívnejšie. Snažila sa klasickú kuchyňu oživiť, spraviť ju chuťovo atraktívnou a naučiť sa rodine pripravovať zdravé jedlá ako z 5* reštaurácie, ktoré by jej nezabrali veľa času a pozostávali by z dostupných surovín.

Dnes je veľkou inšpiráciou pre ľudí, ktorí s varením zápasia. Ukazuje im, ako sa dá za polhodinu pripraviť skvelé jedlo z čerstvých domácich surovín, ktoré vychádza z tradícií našich starých mám, ale zároveň je zdravé a výživné. Na podnet svojich fanúšikov vydala aj niekoľko kuchárskych kníh. Jej bestseller s názvom „*Tinkine rodinné recepty*“ si zakúpite exkluzívne jedine v sietí kamenných predajní veľkoobchodov MET­RO.

Pri tejto príležitosti sa s Tinkou budete môcť stretnúť aj osobne – 7. júna príde do predajne METRO v Žiline. Spolu so šéfkuchárom veľkoobchodu Vojtom Artzom budú od 12:00 do 18:00 hodiny variť naživo recepty z knižky ale aj iné kulinárske špeciality.

Tinkinu knižku si môžete priamo na mieste zakúpiť a zároveň si ju dať aj podpísať.

Zdroj: METRO

Sme radi, že najnovšiu Tinkinu knihu môžeme exkluzívne ponúknuť práve našim zákazníkom. Veľká odozva na jej recepty len dokazuje, že výborní kuchári nie sú len vo veľkých a známych reštauráciách, ale aj doma v kuchyniach. METRO sa dlhodobo snaží podnikateľom pomáhať a podporovať ich v raste,“ vraví hovorca METRO Martin Krajčovič.

Tinka je známa tým, že varí z čerstvých, lokálnych surovín a polotovarom sa snaží vyhýbať. Na predaj svojej knihy si vybrala METRO, nakoľko má najširší sortiment. Varenie jej v prvom rade prináša relax, nevníma ho ako svoju prácu.

Úplne najradšej mám prácu s kysnutým cestom, pečenie chleba. Maznanie sa s cestom a odovzdávanie mu tepla mojich rúk, to je skutočná psychohygiena. Myslím, že niet krajšieho daru, ako držať v rukách čerstvý, ručne robený, domáci chlebík. Milujem čas strávený v kuchyni, a to, že si možno aj vďaka mne našli cestu a lásku k vareniu mnohí ľudia,“ dopĺňa Tinka Karmažín.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Foodbolgerka Tinka to v kuchyni vie roztočiť
10
Galéria
Zdroj: METRO

Rýchle správy

Najčítanejšie