Jozef Legéň Krimi

Zábery z miesta nešťastia: Desivá tragédia na ceste pri Bytči v obrazoch

V utorok ráno sa žiaľ hneď dvojitou smrťou skončila tragická havária na ceste I/18 medzi Bytčou a Makovom. Úsek bol neprejazdný, kamiónová a osobná doprava bola presmerovaná. Z áut po desivom čelnom strete zostala kopa nepojazdného šrotu.

Ilustračný obrázok k článku Zábery z miesta nešťastia: Desivá tragédia na ceste pri Bytči v obrazoch
Zdroj: TASR

Nešťastné utorkové ráno. Na ceste medzi Bytčou a Makovou došlo k hrozivej tragédii, pri ktorej zahynuli dvaja šoféri. Vodič Škody Octavia sa pri predbiehaní čelne zrazil s oprotiidúcou dodávkou značky Citroen Jumper. Záchranári obom aj napriek úsiliu už žiaľ nedokázali pomôcť a obidvaja muži svojim zraneniam podľahli.

K nehode došlo, keď 44– ročný vodič Škody Octavia predchádzal na rovnom úseku cesty pred ním jazdiaci traktor s prívesom. „Práve v tom čase v protismere viedol vozidlo Citroen Jumper 56-ročný vodič. Došlo k čelnej zrážke oboch vozidiel, pri ktorej osobmné vozidlo odhodilo do zadného ľavého kolesa traktora a auto otočilo až zostalo stáť na ceste,“ uviedla Jana Balogová, krajská policajná hovorkyňa. Dodávka po náraze zišla z vozovky, pričom zadnou časťou narazila do dreveného stĺpa, ktorý sa silou nárazu zlomil.

Smrtelná nehoda na ceste I/18 medzi Bytčou a Makovom.
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie