Tlačové správy

Tesco Online nákupy: Ideálny čas na online nakupovanie? Kedykoľvek

Kto by chcel tráviť dlhé hodiny v obchodoch, keď vonku ešte stále svieti slniečko, ovocie a zelenina čakajú na zber a jesenné výlety už klopú na dvere?

Ilustračný obrázok k článku Tesco Online nákupy: Ideálny čas na online nakupovanie? Kedykoľvek
Zdroj: Tesco

Nakupovanie, našťastie, môžete hodiť za hlavu. Stačí si otvoriť službu Tesco Online nákupy, vybrať si svoje obľúbené potraviny a zvoliť dátum a čas doručenia. O všetko ostatné sa postaráme my.

Vyskúšajte nakupovanie online aj vy. V Tesco sme pripravení

S online nakupovaním potravín sa v marci doslova roztrhlo vrece. Pomocou mobilu alebo počítača nakupovalo potraviny takmer o 300 % viac zákazníkov ako pred koronakrízou. Celkovo potom online nakupovalo 7 z 10 Slovákov. Väčšina si tento rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob nakupovania zamilovala a zostala pri ňom aj cez leto. Dôvodov, prečo využívať Tesco Online nákupy, je viac než dosť:

✔ Viac ako 13 000 produktov.
✔ Nákup vám opäť doručíme až ku vchodovým dverám, kde môžete priamo aj zaplatiť.
✔ Žiadne rady ani davy. Nakupovanie online je maximálne bezpečné a dokonale pohodlné.
✔ S mobilnou aplikáciou Tesco si môžete objednať odkiaľkoľvek.
✔ Môžete si vybrať čas doručenia, ktorý vám najviac vyhovuje.
✔ Potraviny vám privezieme čerstvé a šťavnaté. Počas prevozu ich skladujeme v ideálnych podmienkach.

Pri doručovaní Tesco Online nákupov dodržiavame tie najprísnejšie bezpečnostné opatrenia. Naši kolegovia počas chystania aj prevozu vášho nákupu nosia rúška a ochranné rukavice, používajú antibakteriálnu dezinfekciu a dodržiavajú dvojmetrové odstupy. Vďaka novej službe Tesco Zásielka sme online nákupy rozšírili po celom Slovensku. Pomocou tejto služby si môžete vyberať z viac ako 4 000 produktov z rôznych kategórií: trvanlivé potraviny, nápoje, drogéria, starostlivosť o dieťa alebo napríklad chovateľské potreby, nech už bývate kdekoľvek na Slovensku.

V tíme Tesco Online nákupy naďalej pracujeme na zlepšovaní našich služieb, aby boli čo najkvalitnejšie. Ďakujeme, že ste s nami!

Zdroj: Tesco

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Tesco

Rýchle správy

Najčítanejšie