Krimi

Rodinný dom na Kysuciach v plameňoch: Dvaja zranení!

Požiar na severe Slovenska zachvátil rodinný dom. Profesionálni aj dobrovoľní hasiči zasahovali v dýchacích prístrojoch.

Ilustračný obrázok k článku Rodinný dom na Kysuciach v plameňoch: Dvaja zranení!
Zdroj: TASR

Pri požiari rodinného domu v Kysuckom Lieskovci v okrese Kysucké Nové Mesto sa v stredu zranili dvaja ľudia. Profesionálni aj dobrovoľní hasiči likvidovali požiar v autonómnych dýchacích prístrojoch. Informoval o tom Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Žiline.

,,Hasiči po príchode zistili, že ide o požiar prízemného rodinného domu v rozvinutej fáze horenia. Požiar postupným odstraňovaním skrytých ložísk na prízemí a v podkroví rodinného domu zlikvidovali po 11.30 h. Objekt po požiari odvetrali a skontrolovali termokamerou," uviedol Kypus.

Doplnil, že zraneným osobám poskytla prvú pomoc zdravotná záchranná služba a odviezla ich na ďalšie ošetrenie. ,,Požiar likvidovali hasiči z hasičskej stanice v Kysuckom Novom Meste, z hasičskej stanice v Čadci a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Kysucký Lieskovec. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania," dodal Kypus.

Ďalšie správy a zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM