Soňa Vanovčanová Krimi

Pri Rajeckých Tepliciach skončilo auto mimo vozovky: Zranených ratoval vrtuľník i sanitka

V dopoludňajších hodinách zasahovali pri dopravnej nehode na ceste z Rajeckých Teplíc do Kuneradu leteckí záchranári i sanitka.

Ilustračný obrázok k článku Pri Rajeckých Tepliciach skončilo auto mimo vozovky: Zranených ratoval vrtuľník i sanitka
Zdroj: TASR

Posádka leteckých záchranárov zo Žiliny bola dnes dopoludnia privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala pri Rajeckých Tepliciach. Informovala o tom Vrtuľníková záchranná služba na svojich internetových stránkach.

„Po zrážke dvoch osobných áut sa na mieste nachádzali dvaja zranení vodiči. Lekár leteckých záchranárov si po pristátí vrtuľníka vedľa miesta nehody prevzal do svojej starostlivosti 36-ročného muža, ktorý so svojim vozidlom skončil prevrátený mimo vozovky. Utrpel ľahšie povrchové poranenia po tele a úraz hornej končatiny. V stabilizovanom stave, pri vedomí bol záchranárskym vrtuľníkom prevezený na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Žiline. Druhá vodička ostala v starostlivosti pozemných záchranárov,“ informujú záchranári.

Ako uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby alena Krčová, volanie na tiesňovú linku 155 so žiadosťou o pomoc pri dopravnej nehode zaznamenali o 09:42 hod. „Na miesto sme vyslali záchranárov, ktorí ošetrili dve zranené osoby a previezli ich do žilinskej nemocnice,“ upresnila hovorkyňa.

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie