Prezidentské voľby sú tu čo nevidieť: Prinášame vám prehľad okrskov v Žiline

Už onedlho sú tu voľby hlavy nášho štátu. Tu je veľký prehľad volebných okrskov a miestností v Žiline.

Soňa Vanovčanová
Ilustračný obrázok k článku Prezidentské voľby sú tu čo nevidieť: Prinášame vám prehľad okrskov v Žiline
Zdroj: Dnes24.sk

Prezidentské voľby už doslova klopú na dvere. Ich prvé kolo sa uskutoční v sobotu 16. marca, druhé kolo je naplánované na o dva týždne neskôr.

Primátor mesta Žilina utvoril pre tieto voľby na odovzdávanie hlasovacích lístkov a sčítavanie hlasov voličov v meste 79 volebných okrskov. Preštudujte si už teraz, kto kde v našom meste bude voliť.

Volebný okrsok č. 1 Mestský úrad v Žiline (Staré mesto), Námestie obetí komunizmu

  • Žilina (iba Žilina bez ulice)
  • Námestie obetí komunizmu

Volebný okrsok č. 2 Mestský úrad v Žiline (Staré mesto) Námestie obetí komunizmu 1

  • Bottova
  • Burianova medzierka
  • Čepiel
  • Dolný val
  • Farská ulička
  • Hodžova
  • Horný val
  • J. M. Geromettu
  • Jána Reka
  • Jezuitská
  • Jozefa Vuruma
  • Makovického
  • Mariánske námestie
  • Mydlárska
  • Na bráne
  • Na priekope
  • Námestie Andreja Hlinku
  • Pernikárska
  • Pivovarská
  • Predmestská 2, 2A, 2B, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 117, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27
  • Radničná
  • Republiky
  • Sad na Studničkách
  • Sirotárska
  • Sládkovičova
  • Štúrova
  • Vojtecha Spanyola

Volebný okrsok č. 3 Mestský úrad v Žiline (Staré mesto) Námestie obetí komunizmu 1

  • 1. mája
  • Daniela Dlabača
  • Jána Milca 1, 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 28, 28A, 30, 32
  • Kukučínova
  • M. R. Štefánika 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31
  • Moyzesova 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18
  • Nám. gen. M. R. Štefánika
  • Národná
  • P. O. Hviezdoslava
  • Sad SNP
  • Vojtecha Tvrdého

Volebný okrsok č. 4 Spojená škola Kráľovnej pokoja (Staré mesto), Na Závaží 2

  • Jána Milca 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 62
  • M. R. Štefánika 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 203
  • Moyzesova 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 66, 68, 70
  • Na stave
  • Na Závaží
  • P. O. Hviezdoslavova 17, 21, 23, 25, 27, 34, 37, 38, 40, 48, 50, 54, 54A
  • Revolučná
  • Rybníky

Volebný okrsok č. 5 Spojená škola Kráľovnej pokoja (Staré mesto), Na Závaží 2

  • Hlboká cesta
  • Janka Kráľa
  • Košická
  • Pltnícka
  • Predmestská 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 71, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90A, 91, 95
  • Pri Celulózke

Volebný okrsok č. 6 Budova bývalej Základnej školy Hollého (Staré mesto), Hollého 66

  • Bratislavská
  • Czambelova
  • Gazdova
  • Kragujevská
  • Kysucká
  • Na Sihoti
  • Na strelnici
  • Oceliarska
  • Radlinského
  • Sasinkova
  • Športová
  • Štefana Furdeka
  • Uhoľná

Volebný okrsok č. 7 Budova bývalej Základnej školy Hollého (Staré mesto), Hollého 66

  • Andreja Kmet'a
  • Framborská
  • Fraňa Mráza
  • Hollého
  • J. M. Hurbana
  • Jánošíkova
  • Kálov
  • Šoltésovej

Volebný okrsok č. 8 Obchodná akadémia Vel'ká okružná (Staré mesto), Vel'ká okružná 30

  • Daniela Krmana
  • Dolné Rudiny
  • Fedora Ruppeldta
  • Legionárska
  • Martina Rázusa
  • Murgašova
  • Na Šefranici
  • Námestie Žilinskej synody
  • Pavla Mudroňa
  • Priemyselná
  • Stárkova
  • Tichá
  • Tolstého
  • Závodská cesta

Volebný okrsok č. 9 Obchodná akadémia Vel'ká okružná (Staré mesto), Vel'ká okružná 30

  • Daxnerova 1, 2, 3, 4, 5
  • Hálkova
  • Jána Kalinčiaka
  • Jesenského
  • Klemensova
  • Kuzmányho
  • Námestie požiarnikov
  • Orolská
  • Vel'ká okružná 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59

Volebný okrsok č. 10 Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa (Staré mesto), Romualda Zaymusa 3

  • Jozefa Cígera Hronského
  • Juraja Fándlyho
  • Komenského 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 46
  • Palárikova
  • Romualda Zaymusa
  • Rovniankova

Volebný okrsok č. 11 Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa (Staré mesto), Romualda Zaymusa 3

  • Antona Bernoláka 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19B, 20, 21, 22,24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 42, 44, 46, 51
  • Vel'ká okružná 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90

Volebný okrsok č. 12 Stredná odborná škola elektrotechnická (Hliny), Komenského 50

  • Antona Bernoláka 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 48, 48A, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70

Volebný okrsok č. 13 Stredná odborná škola elektrotechnická (Hliny), Komenského 50

  • Čajakova
  • Komenského 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63A, 63B, 65
  • Puškinova
  • Tomáša Ružičku

Volebný okrsok č. 14 Základná škola Lichardova (Hliny), Lichardova 24

  • Lichardova

Volebný okrsok č. 15 Základná škola Lichardova (Hliny), Lichardova 24

  • Ambra Pietra
  • Daxnerova 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41
  • Halašova
  • Juraja Slottu
  • Kollárova
  • Rajecká 1, 3, 5, 7
  • Suvorovova
  • Vajanského

Volebný okrsok č. 16 Základná škola Jarná (Hliny), Jarná 20

  • Bytčická
  • Jarná
  • Kamenná
  • Pri Rajčianke
  • Rajecká 12, 17, 18, 20, 28, 40
  • Sevemá
  • Škultétyho
  • Žitná

Volebný okrsok č. 17 Základná škola Jarná (Hliny), Jarná 20

  • Gabajova
  • Saleziánska

Volebný okrsok č. 18 Základná škola Vendelína Javorku (Hliny), Vendelína Javorku 32

  • Hlinská

Volebný okrsok č. 19 Základná škola Vendelína Javorku (Hliny), Vendelína Javorku 32

  • Hečkova
  • Ružová

Volebný okrsok č. 20 Základná škola Vendelína Javorku (Hliny), Vendelína Javorku 32

  • Alexandra Rudnaya 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65
  • Andreja Lemeša
  • Antona Petrovského
  • Benjamína Martinského
  • Čulenova
  • Festivalová
  • Gabriela Povalu
  • Jána Kovalíka
  • Juraja Papánka
  • Juraja Sklenára
  • Kraskova
  • Majochova
  • Mila Urbana
  • Nešporova
  • Poľná
  • Stavbárska
  • Tajovského 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80
  • Vendelína Javorku

Volebný okrsok č. 21 Súkromná základná škola (Bôrik), Oravská 11

  • Alexandra Rudnaya 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 110
  • Bajzova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
  • Bezručova
  • Kvetná
  • Ladiverova

Volebný okrsok č. 22 Súkromná základná škola (Bôrik), Oravská 11

  • Bajzova 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 48A
  • Oravská

Volebný okrsok č. 23 Stredná odborná škola stavebná (Bôrik), Tulipánová 2

  • Andreja Žarnova
  • Bôrická cesta
  • Cesta k Paľovej búde
  • Gabčíkova
  • Janka Silana
  • Koceľova
  • Lipová
  • Mojmírova
  • Na Malý Diel
  • Na Veľký Diel
  • Ovsená
  • Pod hájom
  • Pribinova
  • Rastislavova
  • Rudolfa Dilonga
  • Samova
  • Slavomírova
  • Svätoplukova
  • Tajovského 1, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33
  • Tulipánová
  • Univerzitná
  • Veľkomoravská
  • Za plavárňou

Volebný okrsok č. 24 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Borová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Volebný okrsok č. 25 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Borová 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45

Volebný okrsok č. 26 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Gaštanová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28

Volebný okrsok č. 27 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Gaštanová 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56

Volebný okrsok č. 28 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Javorová
  • Smreková 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Volebný okrsok č. 29 Základná škola s materskou školou Gaštanová (Solinky), Gaštanová 56

  • Smreková 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 39A

Volebný okrsok č. 30 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • Limbová

Volebný okrsok č. 41 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Námestie J. Borodáča
  • Nanterská
  • Obchodná

Volebný okrsok č. 42 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • B. S. Timravy

Volebný okrsok č. 43 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Dobšinského

Volebný okrsok č. 44 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Ľubl'anská
  • Matice slovenskej
  • Obežná
  • Ústecká
  • Varšavská

Volebný okrsok č. 45 Gyinnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Berlínska

Volebný okrsok č. 46 Základná škola Martinská (Vlčince), Martinská 20

  • Gemerská
  • Martinská

Volebný okrsok č. 47 Základná škola Martinská (Vlčince), Martinská 20

  • Zvolenská

Volebný okrsok č. 48 Základná škola Martinská (Vlčince), Martinská 20

  • Kubínska
  • Levočská
  • Popradská
  • Prešovská

Volebný okrsok č. 49 Základná škola Martinská (Vlčince), Martinská 20

  • Nitrianska
  • Piešt'anská
  • Trenčianska

Volebný okrsok č. 50 Základná škola Karpatská (Vlčince), Karpatská 11

  • Trnavská

Volebný okrsok č. 31 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • Dubová

Volebný okrsok č. 32 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • Platanová

Volebný okrsok č. 33 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • Jaseňová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

Volebný okrsok č. 34 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • Jaseňová 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Volebný okrsok č. 35 Základná škola Limbová (Solinky), Limbová 30

  • J. Tombora
  • Kopanice
  • M. Šinského
  • Osiková
  • Pod hliniskom
  • Prielohy
  • Zábrehy
  • Zadný dielec

Volebný okrsok č. 36 Základná škola s materskou školou Sv. Gorazda (Vlčince), Sv. Gorazda 1

  • Astrová
  • Černovská
  • Ďurka Langsfelda
  • Krátka
  • Lombardiniho
  • Sv. Bystríka
  • Sv. Gorazda

Volebný okrsok č. 37 Základná škola s materskou školou Sv. Gorazda (Vlčince), Sv. Gorazda 1

  • Eduarda Nécseya
  • Námestie Ľudovíta Fullu

Volebný okrsok č. 38 Základná škola s materskou školou Sv. Gorazda (Vlčince), Sv. Gorazda 1

  • Jána Vojtaššáka
  • Karola Kmeťku
  • Námestie Jána Pavla II.
  • Poštová

Volebný okrsok č. 39 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Bulharská
  • Pittsburgská

Volebný okrsok č. 40 Gymnázium Varšavská (Vlčince), Varšavská 1

  • Tulská

Volebný okrsok č. 51 Základná škola Karpatská (Vlčince), Karpatská 11

  • Fatranská

Volebný okrsok č. 52 Základná škola Karpatská (Vlčince), Karpatská 11

  • Gerlachovská
  • Minčolská
  • Polomská
  • Rosinská 30A, 30B, 32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 34C

Volebný okrsok č. 53 Základná škola Karpatská (Vlčince), Karpatská 11

  • Karpatská 1, 2, 3, 4, 5, 9A, 11, 13, 14, 15
  • Pod univerzitou
  • Poddielna
  • Tatranská
  • Vysokoškolákov

Volebný okrsok č. 54 Centrum sociálnych služieb Letokruhy (Vlčince), Karpatská 6

  • Karpatská 6, 7, 8, 9, 10

Volebný okrsok č. 55 Stredná odborná škola dopravná (Rosinky), Rosinská 2 Bagarova

  • Brezová
  • Jašíkova
  • Jazmínová
  • Majerská
  • Mikuláša
  • Nigriniho
  • Mládeže
  • Nábrežná
  • Osloboditel'ov
  • Rosinská 4, 7, 13, 21, 24
  • Vážska

Volebný okrsok č. 56 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie mladosti 1

  • Dadanova
  • Petzvalova 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77

Volebný okrsok č. 57 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie rnladosti 1

  • Jura Hronca
  • Petzvalova 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43A, 3B, 43C, 43D

Volebnný okrsok č. 58 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie mladosti 1

  • Baničova

Volebný okrsok č. 59 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie mladosti 1

  • Kempelenova
  • Korzo
  • Segnerova
  • Terasy

Volebný okrsok č. 60 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie mladosti 1

  • Jedlíkova
  • Slnečné námestie
  • Stodolova

Volebný okrsok č. 61 Základná škola Námestie mladosti (Hájik), Námestie mladosti 1

  • Emanuela Fila
  • Mateja Bela
  • Mikovíniho

Volebný okrsok č. 62 Základná škola s materskou školou Do Stošky (Bánová), Do Stošky 8

  • Do Stošky
  • Jabloňová
  • Jedľová
  • Lesná
  • Mikuláša Dohnányho
  • Nezvalova
  • Oslobodenia
  • Osvety

Volebný okrsok č. 63 Základná škola s materskou školou Do Stošky (Bánová), Do Stošky 8

  • Bláhova
  • Družstevná
  • Jána Čajdu
  • K cintorínu
  • Malinová
  • Mesačná
  • Námestie sv. Jána Bosca
  • Riečna
  • Záhradnícka

Volebný okrsok č. 64 Základná škola Slovenských dobrovol'níkov (Budatín), Slovenských dobrovol'níkov 7

  • Bordová
  • Cesta k vodojemu
  • Cesta na záhumnie
  • Červená
  • Do Medzilužia
  • Do parku Dolná
  • Hore vŕškom
  • Horná
  • K múzeu
  • Ku zvonici
  • Lúčna
  • Modrá
  • Na starej hradskej
  • Okrová
  • Slnečná
  • Topol'ová
  • Záhradná
  • Zámocká
  • Závoz
  • Zelená

Volebný okrsok č. 65 Základná škola Slovenských dobrovol'níkov (Budatín), Slovenských dobrovol'níkov 7

  • Azúrová
  • Béžová
  • Biela
  • Blankytná
  • Budatín
  • Energetikov
  • Fialová
  • Hnedá
  • Karmínová
  • Letná
  • Na Iány
  • Námestie hrdinov
  • Purpurová
  • Radová
  • Sivá
  • Slovenských dobrovoľníkov
  • Tyrkysová
  • Železničná
  • Žltá

Volebný okrsok č. 66 Kultúrny dom Bytčica, Dlhá 1

Ametystová Antona Bielka Banícka Berylová Bystrická Dlhá Granátová Jantárová Pažite Rubínová Smaragdová Tehelná

Volebný okrsok č. 67 Kultúrny dom Bytčica, Dlhá 1

  • Hattalova
  • Hlavná
  • Chalupkova
  • Kubelíkova
  • Liesková
  • Lipovecká
  • Matuškova
  • Na stanicu
  • Na Záchrastí
  • Orgovánová
  • Pod Dielce
  • Školský dvor
  • Štaffenovský dvor
  • Štrková
  • Za kostolom
  • Záchrastie

Volebný okrsok č. 68 Základná škola s materskou školou Brodňanská (Brodno), Brodňanská 17

  • Brodňanská
  • Brodno
  • Cezpol'ná
  • Kapustná
  • Ku krížu
  • Ku studienke
  • Na Tobolky
  • Nadskaličná
  • Orčiešová
  • Oškerdská cesta
  • Podskaličná
  • Sadová
  • Snežnická cesta
  • Za kaštieľom
  • Záhrežná
  • Záhrbie
  • Záhumenská
  • Zaroháčovská

Volebný okrsok č. 69 Základná škola (Mojšová Lúčka), Rybné námestie 1

  • Belicová
  • Hlavátková
  • Hyrovská
  • Karasová
  • Lieňová
  • Lipňová
  • Mojšová Lúčka
  • Ostriežová
  • Pstruhová
  • Stará Mojšová Lúčka
  • Šťuková

Volebný okrsok č. 70 Materská škola Studentská (Považský Chlmec), Studentská 15

  • Alexyho
  • Bytčianska
  • Čerešňová
  • Egrešová
  • Fialková
  • Gavlovičova
  • Hlavná cesta
  • Horská
  • Hroznová
  • Medzierka
  • Morušová
  • Mýtna
  • Na Hôrke
  • Na Majerisku
  • Nižedvorská
  • Nová
  • Pod Laščeky
  • Pod Skalkou
  • Pomocná
  • Požiarnická
  • Pri Kysuci
  • Študentská
  • Višňová
  • Vysoká
  • Závozská
  • Zúbekova

Volebný okrsok č. 71 Materská škola Dedinská (Strážov), Dedinská 1

  • Agátová
  • Bukovinská
  • Dedinská
  • Hričovská
  • Pri rieke
  • Priehradná
  • Prieložná
  • Rajčianska

Volebný okrsok č. 72 Kultúrny dom Trnové, Dolná Trnovská 5

  • Cintorínska
  • Do Brezičia
  • Do Brezníka
  • Do Stávku
  • Dunajská
  • Horná Trnovská
  • Hornádska
  • Chotárna
  • Klimovské
  • Magočovská
  • Na Bárek
  • Ohradská
  • Ondavská
  • Ovocinárska
  • Pod Grendel
  • Skotňa
  • Šenkárovská
  • Tmovská medzierka

Volebný okrsok č. 73 Kultúrny dom Trnové, Dolná Trnovská 5

  • Do Mažiarca
  • Do Rovní
  • Dolná Trnovská
  • Hanušákova
  • Hronská
  • Ipeľská
  • Laborecká
  • Na kopci
  • Na Rovniach
  • Nový Domov
  • Okrajová
  • Potoky
  • Rakové
  • Šibeničná
  • Za potokom

Volebný okrsok č. 74 Kultúrny dom Vranie, Vrania 1

  • Boncova
  • Ďatlia
  • Drozdia
  • Holubia
  • Jastrabia
  • K Rochovici
  • Labutia
  • Stehličia
  • Stračia
  • Vrania
  • Vranie

Volebný okrsok č. 75 Materská škola Ku škôlke (Zádubnie), Ku škôlke 11

  • Druhá
  • Kolmá
  • Ku škôlke
  • Malá
  • Na dolinu
  • Oblúková
  • Piata
  • Pod Adamovcom
  • Pod Bukovinou
  • Pod majerom
  • Prvá
  • Pustá
  • Richtárska
  • Spojná
  • Šiesta
  • Štvrtá
  • Tretia
  • Údolná
  • Zádubanská
  • Zádubnie
  • Zástranská

Volebný okrsok č. 76 Kultúrny dom Zástranie, Kultúrna 24

Belajov dvor Brodňanov dvor Do Magúr Do toboliny Hore humnami Jána Mičicu Jaššov dvor Kostolná Kožov dvor Kubov dvor Kultúrna Medzi plotmi Na chotári Na skotni Na Straník Na vráta Ondráškov dvor Pod cintorínom Stará dedina Škorvánkov dvor Zástranie

Volebný okrsok č. 77 Základná škola s materskou školou Školská (Závodie), Školská 49

  • 9. mája
  • Bočná
  • Cesta na štadión
  • Ferka Urbánka
  • Krížna
  • Kvačalova
  • Matúša Kavca
  • Mostová
  • Na Zápletí
  • Nábrežie Rajčianky
  • Pekná
  • Pietna
  • Pod jarkom
  • Pod vinicou
  • Potočná
  • Samuela Timona
  • Strážovská
  • Školská
  • Západná

Volebný okrsok č. 78 Základná škola s materskou školou Školská (Závodie), Školská 49

  • B. Němcovej
  • Drieňová
  • Gogoľova
  • Hôrecká cesta
  • Juraja Závodského
  • Martina Benku
  • Mládežnícka
  • Orlík
  • Pod Hradiskom
  • Pod sadom
  • Prúty
  • Roľnícka
  • Vavrinca Ottmayera

Volebný okrsok č. 79 Kultúrny dom Žilinská Lehota, Žilinská Lehota 76

  • Kortinská
  • Na cintorín
  • Na Slini
  • Na stráni
  • Pod Dúbravou
  • Pod záhradkou
  • Skotňová
  • Žilinská Lehota

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Zdroj: Dnes24.sk