Tlačové správy

Posedenie s priateľmi pri znamenitom vínku? V Nirrti nájdete príjemnú atmosféru a úžasnú ponuku...

Máte chuť sa schuti najesť či posedieť s priateľmi pri kvalitnom vínku? Tak už nemusíte hľadať kde. V reštaurácii Nirrti nájdete príjemné prostredie, širokú ponuku jedál a znamenité slovenské i zahraničné vína.

Ilustračný obrázok k článku Posedenie s priateľmi pri znamenitom vínku? V Nirrti nájdete príjemnú atmosféru a úžasnú ponuku...
Zdroj: Dnes24.sk

Okrem profesionálne vyškoleného personálu sa v reštaurácii Nirrti môžete tešiť na široký výber špecialít a nápojov. V príjemnom prostredí reštaurácie bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom. Ti vás zaručene privíta pokojná a príjemná atmosféra s ústretovým personálom a profesionálnym prístupom. Prostredie, v ktorom sa na kvalitu jedla kladú veľké nároky a ku každej objednávke sa pristupuje s maximálnou pozornosťou a starostlivosťou. Okrem tohto, vždy ochotní zamestnanci robia rozvoz jedál a pizze priamo k vám domov.

Slovenské i zahraničné vína

Vínna karta obsahuje široké spektrum možností výberu a bola zostavená uznávaným sommeliérom. V galérii nájdete vínnu kartu reštaurácie. Na výber máte zo slovenských i svetových vín. Medzi zákazníkmi sú populárne slovenské ale i tie svetové vína v zastúpení odrôd z tých najlepších regiónov. Čo tak vyskúšať taký Trnovec Alibernet, ružové polosuché víno, neskorý zber 2012 alebo Dunaj, Výber z hrozna 2011. Ako zástupcu zahraničného vinárstva si veľkú popularitu medi zákazníkmi získalo novozélandsky Yealands way, Sauvignon 2012. V ponuke nájdete aj ďalšie skvelé odrody, ktoré vás jednoznačne presvedčia o tom, že víno môže mať nespočetné množstvo úžasných chutí. Viac z ponuky vínnej karty nájdete vo fotogalérii.

Kde nás nájdete?

Príďte ochutnať to najlepšie z našej kuchyne a ponuky vínnej karty, nájdete nás na RESTAURANT NIRRTI , A. Rudnaya č. 105, 010 01 Žilina (Solinky). Pokiaľ ste sa rozhodli rovno si zarezervovať stôl, kontaktujte nás na +421 948 879 9­68. Širokú ponuku a viac informácií nájdete na našej stránke http://www.restaurantnirrti.sk

Reštaurácia Nirrti vám praje šťastný Nový rok a nech posedenie s priateľmi pri chutnom obede či vínku je vždy neobyčajným zážitkom.

Reštaurácia Nirrti, miesto kde vám bude chutiť
19
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM