Jozef Milan Kultúra

TIPY na víkend: Lampiónový sprievod, koncerty, futbal s Trnavou a ďalšie

Na konci týždňa vám ponúkame pravidelný prehľad podujatí, ktoré sa konajú v meste a okolí. Propagujte sa - informácie stačí zaslať na: milan@global24.sk.

Ilustračný obrázok k článku TIPY na víkend: Lampiónový sprievod, koncerty, futbal s Trnavou a ďalšie
Foto: Jozef Milan

PIATOK

IV. ROČNÍK LAMPIÓNOVÉHO SPRIEVODU SV. MARTINA

Občianske združenie RosArt, Mesto Ružomberok a Materské centrum Nevedko pozývajú detičky s celou rodinou v piatok 7. novembra 2014 na IV. ročník Lampiónového sprievodu sv. Martina. Stretneme sa o 16:30 v Parku Š. N. Hýroša – bude tu na Vás čakať prekvapenie a potom už večerné mesto opäť zaplaví žiara lampiónov. Program:

  • Lampióny vitajte (Park Š. N. Hýroša)
  • Sprievod sv. Martina (trasa Park Š. N. Hýroša – Veľký závoz – Radnica – Námestie A. Hlinku – Malý Závoz – Podhora – Mostová ulica – Park Š. N. Hýroša)

Sprievodné podujatie: Podajme ruku rodine – zbierka školských potrieb (hlavne na písanie a kreslenie) a zimného oblečenia pre sociálne slabé rodiny z Ružomberka a okolia

HUDBA U FULLU – VENI ACADEMY

Občianske združenie Simach Art vás pozýva v piatok 7. novembra 2014 o 18:00 do Galérie Ľ. Fullu v Ružomberku na koncert z cyklu komorných koncertov Hudba u Fullu – Jeseň 2014. Účinkuje: Veni Academy – Veni Academy je komunitou mladých hudobníkov, ktorí majú chuť hrať hudbu, s ktorou sa v škole bežne nestretnú. Spôsob, ako ju hrať, im sprostredkúvajú skúsení hráči z Veni Ensemble, ktorí sa starajú o ich ďalší umelecký rast.

BENEFIČNÁ VEČERA

OZ Nezábudka a Detský domov Ružomberok Vás srdečne pozývajú v piatok 7. novembra 2014 do Reštaurácie Fatrapark 2 na benefičnú večeru. Výťažok z nej bude použitý na podporu detí a mládeže z Detského domova Ružomberok, ich športového vybavenia a na podporu vzdelania. Okrem kulinárskeho zážitku pod vedením Karola Sklenára vás bude večerom sprevádzať živá hudba. Ak ste naozajstným gurmánom a hlavne dobrým človekom, poteší vás nielen to, že pomôžete dobrej veci, ale aj 6-chodová večera s výkladom. Cena večere je 75,00€.

SOBOTA

MFK RUŽOMBEROK – FC SPARTAK TRNAVA

MFK Ružomberok vás pozýva v sobotu 8. novembra 2014 o 14:30 na zápas 17. kola futbalovej Fortuna ligy MFK Ružomberok – FC Spartak Trnava.

KORN SK REVIVAL

Piváreň Nové Korzo vás pozýva na koncert skupiny Korn SK Revival (nu metal/alternative metal). Sobota 08. 11. 2014, 20:30 hod. – Vstup zdarma – Korn SK Revival je jediný slovenský revival americkej legendy Korn.

NEDEĽA

SLOVENSKÝ POHÁR V CYKLOKROSE

9. kolo Slovenského pohára v cyklokrose. Nedeľa 09. 11. 2014, 11:30 hod. – Miesto: Ružomberok – Hrabovo

TRI VLASY DEDA VŠEVEDA

Nedeľa 09. 11. 2014, 15:30 hod. – Čajovňa Aquila – Vstupné: Vstup zdarma – Rozprávkové stretnutie pre deti aj ich dospelákov plné improvizačného divadla, zábavy, napätia i poučenia, doplnené o tvorivú dielňu a zaujímavé aktivity.

KINO KULTÚRA

Program: http://ruzomberok.dnes24.sk/…tredy-189559

VÝSTAVY – NOVEMBER 2014

Viac: http://www.ruzomberok.sk/…ovember-2014

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM