Slávka Kellová Futbal

Zápasy v sezóne 2011/2012 sú známe

Zápasy klubov II. futbalovej ligy sú už známe. V prvom kole nastúpi MFK Tatran Liptovský Mikuláš proti Moldave.

Vyžrebovanie II. ligy – súťažný ročník 2011/2012

Š t a r t u j ú

  1. MFK Dubnica n/V. ÚHČ
  2. MŠK Rimavská Sobota ÚHČ
  3. FC Petržalka 1898 ned. 10:30

    4. MFK Zemplín Michalovce ÚHČ (v priebehu súťaže spustia umelé osvetlenie)

    5. ŠK SFM Senec 17:30

    6. MFK Tatran Liptovský Mikuláš ÚHČ

    7. FK BODVA Moldava nad Bodvou 19:30 – 17:30

    8. MFK Dolný Kubín ÚHČ

    9. LAFC Lučenec ÚHČ

    10. MFK Ružomberok „B“ ned. 10:30

    11. TJ Spartak Myjava ÚHČ

    12. FO ŽP Šport Podbrezová ÚHČ

Jesenná časť 2011

1. kolo 23.07.2011 /sobota/ ÚHČ – 17:30 Dubnica – Podbrezová 17:30 R. Sobota – Myjava 17:30 Petržalka – Ružomberok B ned. 24.07. 10:30 Michalovce – Lučenec 17:30 Senec – Dolný Kubín 17:30 L. Mikuláš – Moldava 17:30

2. kolo 30.07.2011 /sobota/ 17:30 Podbrezová – Moldava 17:30 D. Kubín – L. Mikuláš 17:30 Lučenec – Senec 17:30 Ružomberok B – Michalovce ned. 31.07. 10:30 Myjava – Petržalka 17:30 Dubnica – R. Sobota 17:30

**3. kolo **06.08.2011 /sobota/ 16:30 R. Sobota – Podbrezová 16:30 Petržalka – Dubnica ned. 07.08. 10:30 Michalovce – Myjava 16:30
Senec – Ružomberok B 17:30 L. Mikuláš – Lučenec 16:30
Moldava – D. Kubín 19:30

**4. kolo **13.08.2011 /sobota/ 16:30 Podbrezová – D. Kubín 16:30 Lučenec – Moldava 16:30 Ružomberok B – L. Mikuláš ned. 14.08. 10:30 Myjava – Senec 16:30 Dubnica – Michalovce 16:30 R. Sobota – Petržalka 16:30

5. kolo 20.08.2011 /sobota/ 16:00 Petržalka – Podbrezová ned. 21.08. 10:30 Michalovce – R. Sobota 16:00 Senec – Dubnica 17:30 L. Mikuláš – Myjava 16:00 Moldava – Ružomberok B 19:30 D. Kubín – Lučenec 16:00

6. kolo 27.08.2011 /sobota/ 16:00 Podbrezová – Lučenec 16:00 Ružomberok B – D. Kubín ned. 28.08. 10:30 Myjava – Moldava 16:00 Dubnica – L. Mikuláš 16:00 R. Sobota – Senec 16:00 Petržalka – Michalovce ned. 28.08. 10:30

7. kolo 03.09.2011 /sobota/ 15:30 Michalovce – Podbrezová 15:30 Senec – Petržalka 17:30 L. Mikuláš – R. Sobota 15:30 Moldava – Dubnica 19:30 D. Kubín – Myjava 15:30 Lučenec – Ružomberok B 15:30

8. kolo 10.09.2011 /sobota/ 15:30 Podbrezová – Ružomberok B 15:30 Myjava – Lučenec 15:30
Dubnica – D. Kubín 15:30
R. Sobota – Moldava 15:30 Petržalka – L. Mikuláš ned. 11.09. 10:30
Michalovce – Senec 15:30

9. kolo 17.09.2011 /sobota/ 15:00 Senec – Podbrezová 17:30 L. Mikuláš – Michalovce 15:00 Moldava – Petržalka 19:30 Dolný Kubín – R. Sobota 15:00 Lučenec – Dubnica 15:00 Ružomberok B – Myjava ned. 18.09. 10:30

10. kolo 24.09.2011 /sobota/ 15:00 Podbrezová – Myjava 15:00 Dubnica – Ružomberok B 15:00 R. Sobota – Lučenec 15:00 Petržalka – Dolný Kubín ned. 25.09. 10:30 Michalovce – Moldava 15:00 Senec – Liptovský Mikuláš 17:30

11. kolo 01.10.2011 /sobota/ 14:30 L. Mikuláš – Podbrezová 14:30 Moldava – Senec 17:30 Dolný Kubín – Michalovce 14:30 Lučenec – Petržalka 14:30 Ružomberok B – R. Sobota ned. 02.10. 10:30 Myjava – Dubnica 14:30

12. kolo 08.10.2011 /sobota/ 14:30 Podbrezová – Dubnica 14:30 Myjava – R. Sobota 14:30 Ružomberok B – Petržalka ned. 09.10. 10:30 Lučenec – Michalovce 14:30 Dolný Kubín – Senec 14:30 Moldava – L. Mikuláš 17:30

13. kolo 15.10.2011 /sobota/ 14:30 Moldava – Podbrezová 17:30 Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín 14:30 Senec – Lučenec 17:30 Michalovce – Ružomberok B 14:30 Petržalka – Myjava ned. 16.10. 10:30 R. Sobota – Dubnica 14:30

14. kolo 22.10.2011 /sobota/ 14:00 Podbrezová – R. Sobota 14:00 Dubnica – Petržalka 14:00 Myjava – Michalovce 14:00 Ružomberok B – Senec ned. 23.10. 10:30 Lučenec – L. Mikuláš 14:00 D. Kubín – Moldava 14:00

15. kolo 29.10.2011 /sobota/ 14:00 Dolný Kubín – Podbrezová 14:00 Moldava – Lučenec 17:30 L. Mikuláš – Ružomberok B 14:00 Senec – Myjava 17:30 Michalovce – Dubnica 14:00
Petržalka – R. Sobota ned. 30.10. 10:30

16. kolo 05.11.2011 /sobota/ 13:30 Podbrezová – Petržalka 13:30 R. Sobota – Michalovce 13:30 Dubnica – Senec 13:30 Myjava – L. Mikuláš 13:30 Ružomberok B – Moldava ned. 06.11. 10:30 Lučenec – D. Kubín 13:30

17. kolo 12.11.2011 /sobota/ 13:30 Lučenec – Podbrezová 13:30 D. Kubín – Ružomberok B 13:30 Moldava – Myjava 17:30 L. Mikuláš – Dubnica 13:30 Senec – R. Sobota 17:30 Michalovce – Petržalka 13:30

**18. kolo **19.11.2011 /sobota/ 13:00 Podbrezová – Michalovce 13:00 Petržalka – Senec ned. 20.11. 10:30
R. Sobota – L. Mikuláš 13:00 Dubnica – Moldava 13:00 Myjava – D. Kubín 13:00 Ružomberok B – Lučenec ned. 20.11. 10:30

www.mfktatran.sk foto: skk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM