Krimi

Vodiči by sa mali mať na pozore: O priestupku vás môže polícia upovedomiť až poštou!

Polícia v Žilinskom kraji pokračuje vo vykonávaní osobitných kontrol. Na cestách budú striehnuť vo štvrtok a v piatok 31. Januára. Osobitné kontroly zamerajú na dodržiavanie povinností držiteľa vozidla s využitím objektívnej zodpovednosti.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči by sa mali mať na pozore: O priestupku vás môže polícia upovedomiť až poštou!
Zdroj: TASR

Polícia v Žilinskom kraji pokračuje vo vykonávaní osobitných kontrol. Na cestách budú striehnuť vo štvrtok a v piatok 31. Januára. Osobitné kontroly zamerajú na dodržiavanie povinností držiteľa vozidla s využitím objektívnej zodpovednosti.

„V rámci objektívnej zodpovednosti nemusia byť vodiči zastavení priamo na ceste pri porušení zákona o cestnej premávke, ale polícia rozhodnutie o uložení sankcie za spáchaný správny delikt pošle držiteľovi vozidla poštou,“ uviedol žilinská policajný hovorca Radko Moravčík.

Nezabúdajme, na cestách sa navzájom rešpektujme, správajme sa disciplinovane, ohľaduplne, dodržiavajme dopravné predpisy a nepreceňujme svoje schopnosti. Každý z účastníkov cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom predchádzať nešťastiam na cestách.

Foto: ilustračné, tasr

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM