Romana Buganová Správy

Súťaž o najkrajšie mesto, Mikulášu sa darí: Atakujeme TOP 10!

Ešte dva mesiace a dozvieme sa, ktoré mestá sú na Slovenku najkrajšie. Liptovský Mikuláš si minulý rok vydobyl krásnu deviatu priečku. Ako sme na tom tentoraz? Opäť sa blížime k TOP 10!

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšie mesto, Mikulášu sa darí: Atakujeme TOP 10!
Foto: Romana Buganová / Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál Slovakregion vyhlásil súťaž o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala prvého apríla 2015 a definitívneho víťaza spoznáme 5.novembra. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31. 10. 2015 – 12:00 hodiny.

Do súťaže sa zapojilo 139 miest z celého Slovenska a podporiť svoje mesto môže každý prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Novým pravidlom tento rok je, že zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Liptovský Mikuláš minulý rok skončil na deviatom mieste. Tento rok je to zatiaľ o trošku slabšie, no pomaly sa blížime k TOP 10. V priebežnom poradí patrí Liptovskému Mikulášu 12. priečka. Nič však nie je definitívne, keďže do konca hlasovania ostávajú ešte dva mesiace. Na prvom mieste v predbežnom poradí zatiaľ vedie Bardejov. Susedný Ružomberok je zatiaľ o dve priečky nad nami.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM