Marcel Mojžiš Rôzne

Novinka pre našich čitateľov:Mikuláš24 má nový dizajn

Veľká novinka na našom a vašom webe! Spravodajský portál Mikuláš24 sa dočkal nového dizajnu. Niektoré obľúbené funkcie ale zatiaľ nie sú spustené.

Ilustračný obrázok k článku Novinka pre našich čitateľov:Mikuláš24 má nový dizajn
Foto: Marcel Mojžiš

V prvom rade dúfame, že sa vám nový dizajn páči a že oceníte jeho väčšiu prehľadnosť a modernosť. Stránka je viditeľná na všetkých typoch prehliadačov a je responzívna, to znamená, že sa prispôsobuje každému rozlíšeniu monitora aj displeju mobilného telefónu.

Niektoré obľúbené funkcie ako napríklad obedové menu, pohotovosť lekární, či kalendár podujatí ešte nie sú viditeľné, momentálne sa testujú. Môžme vás ale ubezpečiť, že zo stránky nezmiznú a viditeľné budú onedlho.

Takisto zatiaľ nie je možné sa registrovať a teda ani komentovať články. Po novom budú môcť do diskusie prispievať len registrovaní užívatelia. Novinkou bude to, že ak budete prihlásený na obľúbenej sociálnej sieti, môžete komentovať bez registrácie.

Pribudla nová kategória „V obrazoch“, kde si môžete pozrieť zaujímavé fotky, či videá. Dúfame, že na nový dizajn si čoskoro zvyknete a ospravedlníte drobné nedostatky pri štarte.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM