Tomáš Batiz Hokej

Liptákov oficiálne posilnil nový obranca: Čanky prehovoril aj o ďalších možnostiach

Vedenie MHk 32 Liptovský Mikuláš využilo krátku prestávku počas sezóny na doplnenie kádra. Káder Liptákov zatiaľ posilnil mladý obranca.

Ilustračný obrázok k článku Liptákov oficiálne posilnil nový obranca: Čanky prehovoril aj o ďalších možnostiach
Zdroj: Dnes24.sk

Ako už vedenie klubu vopred avizovalo, tím posilnil mladý obranca Michal Roman, ktorý doposiaľ pôsobil vo Zvolene. „Prišiel som sem po dohode s funkcionármi Zvolena a Mikuláša hlavne pomôcť odraziť sa tímu vyššie v tabuľke. Verím, že tomu dopomôžem bodmi a výkonmi,“ uviedol pre oficiálny web Liptákov Michal Roman.

„Verím, že dostanem viac priestoru na ľade ako tomu bolo vo Zvolene. Samozrejme, som si vedomý, že si to miesto na ľade musím zaslúžiť a vybojovať si ho,“ zhodnotil 21-ročný obranca.

Prvý zápas v novom drese by mal Roman odohrať v nedeľu na ľade v Budapešti. „Kabínu spoznávam, ale chlapci sú fajn a verím, že v tomto smere nebude žiadny problém. Dúfam, že v nedeľu si odbijem víťaznú premiéru,“ doplnil.

Generálny manažér Milan Čanky na stredajšej tlačovej konferencii avizoval ďalšie posily. Tie sa ale na teraz nedotiahli do úspešného konca. „Bystrica si bohužiaľ hráča, o ktorého sme mali záujem, ešte podržala do konca mesiaca, a až potom sa rozhodne, či ho pošle niekam na hosťovanie alebo nie. Dvojica hráčov, ktorých nám ponúkli, nás neoslovila,“ zhodnotil generálny manažér Liptákov.

„Dvaja hráči, ktorí tu boli počas týždňa na skúške nás nepresvedčili, že by boli lepšími, ako sú chlapci, ktorých máme v kádri, preto sme ich neangažovali."

Čanky na záver dodal, že vedenie klubu má vyhliadnutého ďalšieho hráča, o ktorého má záujem. „Hráč ešte chce počkať na lepšiu ponuku zo zahraničia. Ďalšie nové tváre tak budeme riešiť v novom týždni,“ doplnil generálny manažér MHk 32 Liptovský Mikuláš.

Dajte LIKE na náš Facebook a Instagram a máte vždy čerstvé info z Liptovského Mikuláša a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM