Jozef Legéň Krimi

Nové skutočnosti o šokujúcom prípade: Expolicajt sa pred smrťou priznal, že zavraždil vlastné dcéry!

Expolicajta, ktorého v stredu nadránom našli zastreleného na poľovníckom posede neďaleko obce Bystrička v okrese Martin, sa v utorok popoludní polícii po telefóne sám priznal, že ešte v sobotu zabil svoje dve dcéry a ich tetu.

Ilustračný obrázok k článku Nové skutočnosti o šokujúcom prípade: Expolicajt sa pred smrťou priznal, že zavraždil vlastné dcéry!
Zdroj: Policajný zbor SR

Martina K. našli mŕtveho pri rieke medzi obcami Bystrička a Turčiansky Peter. Vedľa neho ležala pištoľ, ktorú mal legálne. Ako dnes na tlačovej besede v Žiline informoval krajský policajný riaditeľ Ivan Špánik, vyšetrovatelia ďalej prehľadávajú rodinný dom, v ktorom sa stali vraždy.

Nenašiel sa ani list na rozlúčku. Trinásť a pätnásťročná dcéra aj ich 84-ročná teta, ktorá sa o ne starala, boli zabité strelou do hlavy pravdepodobne v noci v spánku, pretože ležali v posteli a boli prikryté perinou. Na mŕtvych telách síce boli badateľné známky zápasu, no nie sexuálneho násilia, to má však s určitosťou vyvrátiť až pitva. Dcéry aj ich teta boli zastrelené rovnakou zbraňou ako sa expolicajt v stredu nadránom pravdepodobne aj sám zastrelil. Či je naozaj vrahom, musí podľa polície ešte potvrdiť súdna pitva a porovnanie DNA.

Od rodinnej dovolenky v Šuranoch spred trinástich rokov je manželka Martina K. nezvestná, rodičia manželky údajne podozrievali z jej zmiznutia práve expolicajta, polícia však nemala žiadne dôkazy ani indície. Obaja manželia pracovali na oddelení finančnej polície, bývalý policajt požiadal o uvoľnenie zo služby po jedenástich rokoch v roku 2002, manželka bola v roku 2000, keď zmizla, na materskej dovolenke.

Po 49-ročnom mužovi pátrali od utorkového popoludnia. Portál čas.sk s odvolaním sa na žilinského krajského policajného riaditeľa Ivana Špánika uviedol, že nehybné telo ležalo pri rieke medzi obcami Bystrička a Turčiansky Peter (okres Martin). Vedľa neho bola pištoľ, ktorú mal legálne. Polícia pri vyhlasovaní pátrania po Martinovi K. uviedla, že môže byť ozbrojený, v legálnej držbe mal krátku guľovú zbraň ČZ 75 kalibru 9 milimetrov LUGER.

Tragédia v Bystričke
4
Galéria
Zdroj: Webnoviny.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie