Tlačové správy

Kam na chutné jedlo či drink? V Nirrti nájdete príjemnú atmosféru, kvalitu a úžasnú ponuku vín

Máte chuť sa schuti najesť či posedieť s priateľmi pri kvalitnom vínku? Tak už nemusíte hľadať kde. V reštaurácii Nirrti nájdete kvalitu, príjemné prostredie, širokú ponuku jedál, nápojov a vín. Okrem tohto, vždy ochotní zamestnanci robia rozvoz jedál a pizze priamo k vám domov.

Ilustračný obrázok k článku Kam na chutné jedlo či drink? V Nirrti nájdete príjemnú atmosféru, kvalitu a úžasnú ponuku vín
Zdroj: Dnes24.sk

Vraví sa, že láska prechádza žalúdkom, takže reštauráciu Nirrti si rozhodne zamilujete. Kvalitná ponuka jedál, útulná atmosféra a široká ponuka kvalitných vín. Reštaurácia Nirrti je miesto, ktoré ponúkne vám a vašim chutiam ozajstný zážitok.

Prečo práve Nirrti?

Okrem profesionálne vyškoleného personálu sa v reštaurácii Nirrti môžete tešiť na široký výber špecialít a nápojov. V príjemnom prostredí reštaurácie bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom. Ti vás zaručene privíta pokojná a príjemná atmosféra s ústretovým personálom a profesionálnym prístupom. Prostredie, v ktorom sa na kvalitu jedla kladú veľké nároky a ku každej objednávke sa pristupuje s maximálnou pozornosťou a starostlivosťou.

Kvalitná ponuka vín

Aj vedecké výskumy potvrdzujú, že pitie vína zrejme predlžuje ľudský život. Vychutnať si kvalitnú ponuku vín môžete práve u nás. Vína karta obsahuje široké spektrum možností výberu a bola zostavená uznávaným sommeliérom. V galérii nájdete vínku kartu reštaurácie. Na výber máte zo slovenských i svetových vín.

Kde nás nájdete?

Príďte ochutnať to najlepšie z našej kuchyne, nájdete nás na RESTAURANT NIRRTI , A. Rudnaya č. 105, 010 01 Žilina (Solinky). Pokiaľ ste sa rozhodli rovno si zarezervovať stôl, kontaktujte nás na +421 948 879 9­68. Širokú ponuku a viac informácií nájdete na našej stránke http://www.restaurantnirrti.sk

Reštaurácia Nirrti, miesto kde vám bude chutiť
27
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM