Krimi

Na Branislava vydal sudca zatykač: Videli ste niekde mladíka z Kysúc?

Na menovaného vydal podľa slov polície súd príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody vo veci trestného činu krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva.

Ilustračný obrázok k článku Na Branislava vydal sudca zatykač: Videli ste niekde mladíka z Kysúc?
2
Galéria
Zdroj: Dnes24/KR PZ ZA

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci vyhlasuje pátranie po Branislavovi Billovi (25), bytom z Čadce. Žilinskí krajskí policajti o tom informovali na svojej facebookovej stránke.

Hľadaný muž je podľa slov polície vysoký 175 cm, štíhlej postavy, má zeleno modré oči, vysoké čelo, husté obočie, tmavohnedé krátke po bokoch vystrihané vlasy a plnofúz.

„Na menovaného vydal Okresný súd v Čadci príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody vo veci trestného činu krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva,“ uviedli krajskí policajti.

Ďalšie aktuálne správy

„Hľadaný sa úmyselne skrýva, nepreberá poštové zásielky, aby sa vyhol nástupu do výkonu trestu odňatia slobody,“ dodali muži zákona so slovami, že akékoľvek informácie k hľadanému mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke Policajného zboru.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Udalosti na Slovensku

Videli ste Branislava? Po mladíkovi pátra polícia
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM