Igor Petrík Krimi

Mladík (20) na Renaulte prešiel do protismeru: Náraz do Citroenu odhodil obe autá

Priamo v obci Bitarová sa stala dopravná nehoda. Podľa polície prešiel iba 20-ročný vodič Renaultu do protismeru, kde sa zrazil s 39-ročným vodičom Citroenu. Náraz spôsobil, že obe vozidlá odhodilo.

Ilustračný obrázok k článku Mladík (20) na Renaulte prešiel do protismeru: Náraz do Citroenu odhodil obe autá
Zdroj: TASR

V pondelok 15. júna došlo v obci Bitarová k dopravnej nehode. „Pravdepodobne 20-ročný vodič viedol vozidlo Renault Scenic po ceste v smere od Žiliny na Ovčiarsko, kde v obci Bitarová pri prejazde cez pravotočivú zákrutu prešiel do protismeru, kde prednou ľavou časťou vozidla narazil do ľavej prednej časti oproti idúceho Citroena Jumper. To viedol 39-ročný vodič v smere od Ovčiarska do Žiliny,“ informovala Jana Balogová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Ako dodala, náraz odhodil vozidlo Renault vpravo, zadnou časťou do priekopy, predná časť ostala na vozovke. Citroen Jumper odhodil náraz v smere jazdy vpravo mimo cestu, kde sa prevrátil na pravý bok.

„Vykonanou dychovou skúškou nebolo u vodičov zistené požitie alkoholických nápojov. Priamy svedok dopravnej nehody zistený nebol. Spolujazdec vo vozidle spoločne s vodičmi prevezený na ošetrenie do FNsP Žilina,“ uzatvorila hovorkyňa.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie