Soňa Vanovčanová Správy Samospráva Práca

Mesto Žilina ohlásilo voľné pracovné miesto: Nie je náhodou šité pre vás?

Mesto Žilina hľadá referenta na Investičný odbor. Voľné pracovné miesto bude obsadené výberovým konaním. Aké sú podmienky?

Ilustračný obrázok k článku Mesto Žilina ohlásilo voľné pracovné miesto: Nie je náhodou šité pre vás?
Zdroj: Mesto Žilina

Žilinská radnica hľadá posilu. Voľné miesto na investičnom odbore bude obsadené výberovým pohovorom. Aké podmienky by mal spĺňať odborný referent špecialista, ktorý bude zaradený na oddelenie realizácie investícií?

Mesto Žilina oznámilo voľnú pracovnú pozíciu odborného referenta špecialistu na Odbore investičnom, oddelenie realizácie investícií s predpokladaným termínom nástupu od 1. mája 2018.

Aké sú požiadavky?

Uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa stavebného zamerania a 4 roky praxe alebo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa stavebného zamerania a 2 roky praxe. Za výhodu považuje Mesto odbornú spôsobilosť pre výkon stavebného dozoru alebo stavbyvedúceho a uvíta tiež prax v oblasti realizácie stavebných prác napr. formou majstra, stavbyvedúceho, resp. stavebného dozoru.
Samozrejmosťou by mala byť znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook, Autocad, Cenkros – vítaná), dôležité je tiež vodičské oprávnenie skupiny B (aktívny vodič) a schopnosť pracovať v záťažových situáciách. Budúca posila oddelenia realizácie investícií by mala byť tiež flexibilná a kreatívna, chýbať by nemala komunikatívnosť a zodpovednosť. Základnou podmienkou je tiež bezúhonnosť uchádzača.

Mesto tiež požaduje znalosť Zákona č. 50/1976 o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov (stavebný zákon) v časti procesu územného, stavebného a kolaudačného konania.

Čo je bude náplňou práce budúceho referenta?

  • koordinácia a zabezpečovanie realizačnej fázy investičnej akcie
  • výkon odborného technického (príp. stavebného) dozoru pozemných a inžinierskych stavieb
  • výkon inžinierskej činnosti vo fáze realizácie stavieb, opráv a rekonštrukcií pozemných a inžinierskych stavieb

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 20. apríla 2018 na adresu: Mestský úrad v Žiline, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina alebo e-mail: kamila.chvastekova@zilina.sk.

Z dôvodu spracovania žiadosti je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2017 Z. z.

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie