Tlačové správy

Leto pomaly štartuje: Na tomto mieste v Žiline ulahodíte svojim chúťkam

Aj v Žiline nájdete miesta, kde si môžete s priateľmi alebo rodinou vychutnať dobré jedlo, či len posedieť pri káve a cítiť sa príjemne. Hlavne mimo obchodných centier a každodenného stresu. Jedným z takýchto miest je aj Penzión Kamélia na okraji parku plného zelene v mestskej časti Bôrik.

Ilustračný obrázok k článku Leto pomaly štartuje: Na tomto mieste v Žiline ulahodíte svojim chúťkam
Zdroj: Dnes24.sk

A práve do tohto Žilinčanmi obľúbeného penziónu sme sa rozhodli ísť pozrieť aj my z našej redakcie. Presvedčili nás predovšetkým odporúčania na kvalitné pivo a to hneď niekoľko. Vybrať si môžete aj vy zo širokého výberu čapovaných i fľaškových pív, nás najviac zaujal práve za studena chmelený Bakalář 12° i nefiltrovaný Liebenweiss, ktoré pod Dubňom len tak ľahko nenájdete. A keďže niekto musel šoférovať aj domov, muselo mu stačiť „len“ višňové nealko pivo.

Ak nepatríte k pivkárom, no skôr k pôžitkárom z chutného jedla, v Kamélii si môžete vybrať z medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. A aj tu môžeme opäť len odporúčať. Jedlo bolo nielen chutné ale aj zdravo pripravené, žiaden kvapkajúci olej či presmažené hranolčeky ;)

A čo bolo pre nás najväčším plus? Samozrejme prostredie. Spomínaná zeleň na Bôriku nás aspoň na chvíľu vytrhla z každodenných povinností a my sme si tak mohli užiť skvelé popoludnie na terase.

Na tomto mieste v Žiline ulahodíte svojim chúťkam
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM