Soňa Vanovčanová Krimi

Dráma na moste pri Budatíne: Žilinskí mestskí policajti prijali takýto oznam

Operačné stredisko Mestskej polície v Žiline prijalo oznam o osobe, ktorá sa nachádzala na pilieri železničného mosta v Budatíne.

Ilustračný obrázok k článku Dráma na moste pri Budatíne: Žilinskí mestskí policajti prijali takýto oznam
Zdroj: Žilina gallery

Počas apríla riešili žilinskí Mestskí policajti aj oznam, ktorý možno zachránil život. Muž pohybujúci sa na pilieri železničného mosta mohol skončiť vo vodách Váhu. Informovala o tom Mestská polícia Žilina na svojich internetových stránkach.

Operačné stredisko Mestskej polície prijalo oznam ohľadom osoby pod vplyvom alkoholu, alebo inej návykovej látky, ktorá sa nachádzala na pilieri železničného mosta pri Budatínskom zámku. Oznamovateľ mal obavu o jej život a zdravie.

„Hliadkou MP na mieste zistené, že oznam sa zakladá na pravde, osoba sa nachádza pod železničnými koľajami na betónovom pilieri a na pokyny hliadky nereaguje,“ uvádzajú MP.

V rámci možnosti bola podľa žilinskej Mestskej polície situácia do príchodu ostatných záchranných zložiek upokojovaná. Vo veci vyrozumené Železnice SR, ktoré ihneď na uvedenom úseku obmedzili rýchlosť na 10 km/h. Na miesto sa dostavili všetky privolané záchranné zložky.

Hliadkou MP Žilina a príslušníkmi PZ za súčinnosti HaZZ Žilina, bola osoba za pomoci lana vytiahnutá a odvedená mimo most, bez viditeľných zranení. V čase zákroku bola dočasne zastavená železničná doprava. „Žilinčana pod vplyvom návykovej latky, toluénu, prevzala prítomná RZP“, dodávajú na záver mestskí na svojej oficiálnej web stránke.

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo ŽILINY a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie