Chcete job? Staňte sa súčasťou nášho tímu, hľadáme redaktorov

Baví vás tvoriť spravodajstvo a máte aspoň čiastočné skúsenosti v mediálnej sfére? Tak v tom prípade skúste prácu u nás. Výhody internetového spravodajstva spoznáva čoraz viac ľudí, preto sme sa aj v našom meste rozhodli rozšíriť svoje rady o nových redaktorov. Práca je na plný úväzok!

Ilustračný obrázok k článku Chcete job? Staňte sa súčasťou nášho tímu, hľadáme redaktorov
Zdroj: TASR

Ponúkaný plat (brutto): do 460 EUR/mesiac + motivačné odmeňovanie
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spracovávanie spravodajských tém
- tvorba video-reportáží alebo foto- reportáží

Iné výhody
- práca v mladom kolektíve
- pohyblivá pracovná doba
- kreatívna náplň práce
- možnosť výrazného kariérneho rastu
- bezplatné vnútrofiremné zaškolenie
- športové a kultúrne podujatia
- možnosť akreditovaného vzdelávania = odborný rast

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Znalosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk – materinský jazyk

Počítačové znalosti – používateľ:
Internet (e-mail, www) – pokročilý

Vodičský preukaz
B (nie je podmienkou)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- lojálnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti, vytrvalosť, schopnosť učiť sa nové veci.

Iné požiadavky na zamestnanca:
- evidovaný na miestnom úrade práce min. 3 mesiace, vlastniť fotoaparát a počítač s internetom

Inzerujúca spoločnosť

Prinášame informácie, foto,video správy a textové správy z mesta a okolia! Rýchle a trefné informácie z miestnych podujatí, miestnej politiky, športu, kultúry, krimi a bulváru. Denne pripravujeme rady z oblasti zdravia, bývania, financií, motorizmu…

Získavame informácie kam sa môžete ísť zabaviť, naobedovať, zašportovať, kultúrne sa vyžiť a čo sa vo Vašich mestách bude diať. U nás môžete súťažiť o hodnotné ceny.

Nezabúdame na obyvateľov miest, ktorí sú tvorcami diania v mestách a spolutvorcami portálu www.global24.sk, pridávajú svoje zážitky, fotky, postrehy a reportáže. Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb ,objektívneho spravodajstva na úrovni miest, regiónov a celého Slovenska. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

V prípade záujmu posielajte životopisy a ukážky vaše spravodajskej práce s ľubovolnou témou na profesia@global24.sk, kontaktná osoba: Mgr. Monika Földešiová

Global24, s.r.o. si vyhradzuje právo osloviť len tých uchádzačov, ktorí splnia naše podmienky a predpoklady.

Zdroj: Dnes24.sk