Ak chcete novú prácu, možno táto vám sadne ako uliata: Aké posily hľadá divadlo v Žiline?

Možno hľadajú práve vás. Žilinské mestské divadlo vyhlásilo výberové konanie na dve pracovné pozície. Ak si myslíte, že by vás práca v tejto oblasti bavila, nepremeškajte príležitosť.

Igor Petrík
Ilustračný obrázok k článku Ak chcete novú prácu, možno táto vám sadne ako uliata: Aké posily hľadá divadlo v Žiline?
Zdroj: TASR

Výberové konanie na pozície programovo produkčný pracovník-čka/pokladník-čka a osvetľovač/svetelný dizajnér vyhlasuje Mestské divadlo Žilina.

V prípade programovo produkčného pracovníka-čky/pokladníka-čky sa jedná o prácu na plný úväzok s termínom nástupu v septembri. Minimálne požadované vzdelanie je stredoškolské s maturitou. Požadovaná je prax jeden rok. Výhodou pre uchádzača je znalosť trhu a skúsenosti v oblasti divadla a kultúry. Žiadosti a životopisy treba posielať na e-mailovú adresu produkcia@divadlozilina.eu.

V prípade pozície osvetľovač/svetelný dizajnér je to práca na plný uväzok s termínom nástupu v septembri. Uchádzač by mal byť vyučený elektrikár, s osvedčením odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhlášky 5082009 Z.z. Nutná je minimálne ročná prax v odbore divadelný osvetľovač / svetelný dizajnér. Žiadosti a životopis treba posielať na e-mailovú adresu marketing@divadlozilina.eu, alebo na adresu Mestské divadlo Žilina “Konkurz,” Horný val 3, 010 01 Žilina.

Vybraní uchádzači, v prípade oboch pozícií, budú pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutoční 29. júna. Viac na www.zilina.sk