Prehľad futbalových výsledkov: Takto sa cez víkend darilo mužstvám v regióne
Jesenná časť futbalovej sezóny 2013/ 14 mala cez víkend na programe súťažné kolo. V pondelok vám prinášame kompletný prehľad výsledkov tímov z regiónu.
Corgoň liga – 12. kolo
MŠK Žilina – MFK Ružomberok 2:3 (1:1)
- ŠK Slovan Bratislava 28
- MFK Ružomberok 22
- FK AS Trenčín 20
- TJ Spartak Myjava 20
- FK Senica 19
- FC Spartak Trnava 19
- Dukla Banská Bystrica 17
- MŠK Žilina 16
- FC ViOn Zlaté Moravce 15
- MFK Košice 12
- FC Nitra 6
- FK DAC 1904 Dunajská Streda 5
IV. liga dospeli Sever
Ne 29.09.2013 15:00 L. Hrádok – ATTACK Vrútky 3 : 0
Ne 29.09.2013 15:00 O. Jasenica – Tvrdošín 1 : 4
Ne 29.09.2013 15:00 K. Lieskovec – L. Lúčka 4 : 0
Ne 29.09.2013 15:00 Belá – Dulice – O. Veselé 3 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Stráňavy – Trstená 3 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Predmier – T. Štiavnička 3 : 0
Ne 29.09.2013 15:00 Rosina – Bytčica 0 : 1
1 OŠK Baník Stráňavy 9 6 2 1 16:5 20
2 ŠK Tvrdošín 9 6 1 2 24:11 19
3 TJ Družstevník Belá – Dulice 9 4 2 3 13:9 14
4 FK Slovan Trstená 9 4 2 3 10:8 14
5 FK Predmier 9 4 2 3 18:19 14
6 REaMOS Kysucký Lieskovec 9 4 1 4 13:10 13
7 ATTACK Vrútky 9 4 1 4 18:16 13
8 ŠK Turčianská Štiavnička 9 4 1 4 17:17 13
9 Tatran Bytčica 9 4 0 5 13:14 12
10 ŠKM Liptovský Hrádok 9 3 1 5 14:16 10
11 Tatran Oravské Veselé 9 3 1 5 14:19 10
12 Oravan Oravská Jasenica 9 3 1 5 14:22 10
13 Cementáreň Lietavská Lúčka 9 2 3 4 11:18 9
14 OŠK Rosina 9 2 2 5 8:19 8
V. liga dospelí skupina A
Ne 29.09.2013 15:00 Radoľa – Raková 1 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Stráža – Strečno 0 : 2
Ne 29.09.2013 15:00 Čierne – Bánová 2 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Rajec – Terchová 0 : 4
Ne 29.09.2013 15:00 S. Bystrica – Staškov 0 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Skalité – Belá 1 : 2
1 FK Terchová 9 7 2 0 19:3 23
2 ŠK Čierne pri Čadci 9 6 2 1 24:9 20
3 TJ Stráža 9 6 2 1 20:7 20
4 FK Strečno 9 5 2 2 19:15 17
5 Jednota Bánová 9 5 0 4 22:10 15
6 ŠK Belá 9 5 0 4 16:14 15
7 TJ Divinka 8 4 2 2 10:13 14
8 Polom Raková 9 3 2 4 15:16 11
9 Slávia Staškov 9 3 1 5 12:21 10
10 FK Rajec 9 2 2 5 11:21 8
11 Slovan Skalité 9 1 4 4 16:21 7
12 Pokrok Stará Bystrica 9 2 1 6 7:15 7
13 ŠK Radoľa 9 1 2 6 10:19 5
14 OFK Kotešová 8 1 0 7 7:24 3
Majstrovstvá regiónu stred dospelí
Ne 29.09.2013 15:00 Krásno – Rakytovce 2 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Z. Poruba – Brusno 0 : 2
Ne 29.09.2013 15:00 Kalinovo – Tisovec 1 : 0
Ne 29.09.2013 15:00 Badín – L. Štiavnica 3 : 2
Ne 29.09.2013 15:00 K. N. Mesto – Makov 0 : 2
Ne 29.09.2013 15:00 Bytča – Teplička-Tižina 2 : 1
Ne 29.09.2013 15:00 Pohronie ZH/DŽ – Čadca 0 : 2
Ne 29.09.2013 15:00 N. Baňa – Lučenec 2 : 0
1 ŠK Javorník Makov 11 10 0 1 31:10 30
2 Baník Kalinovo 11 9 1 1 24:7 28
3 FK 34 Brusno – Ondrej 11 7 0 4 32:13 21
4 FK Rakytovce 11 6 1 4 21:18 19
5 FK Čadca 10 5 3 2 19:17 18
6 KINEX Bytča 11 5 1 5 19:24 16
7 1. FC Teplička n/Váhom – D. Tižina 11 4 2 5 16:16 14
8 MFK Nová Baňa 11 4 2 5 12:17 14
9 Tatran Krásno nad Kysucou 11 3 5 3 9:14 14
10 LAFC Lučenec 11 3 4 4 12:13 13
11 Družstevník Liptovská Štiavnica 10 4 1 5 13:16 13
12 ŠK Závažná Poruba 11 3 2 6 11:18 11
13 MŠK Kysucké Nové Mesto 11 3 1 7 14:17 10
14 ŠK Badín 11 3 1 7 18:27 10
15 FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B 11 2 3 6 11:27 9
16 CSM Tisovec 11 2 1 8 10:18 7
foto: ilustračné