KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...
Počas víkendu žili obce a mestá v Žilinskom kraji futbalom. Prinášame vám výsledky zápasov od prvej po poslednú triedu, ako aj výsledkovú tabuľku Corgoň ligy...
I. trieda dospelí, 1. kolo N. Lúčka – Štiavnik 1:1 Zástranie – Bánová B 2:0 P. Chlmec – Rašov 3:0 H. Hričov – Varín 1:4 Kolárovice – R. T. – Konská 2:1 Višňové – Teplička n/V 4:1 Fačkov – Stráža 1:2
I. trieda dospelí, 2. kolo Štiavnik – Strážov 0:2 Teplička n/V – Fačkov 0:2 R. T. – Konská – Višňové 2:2 Varín – Kolárovice 1:1 Rašov – H. Hričov 4:1 Bánová B – P. Chlmec 5:3 N. Lúčka – Zástranie 0:0
II. trieda dospelí, 1. kolo Súľov – K.Lúčka1:1 Bitarová – V. Rovné 0:0 Nededza – Ďurčiná 2:2 Hôrky – Lietava 3:0 K. Poruba – Hlboké 2:0 D. Hričov – Podhorie 0:1 D. Pole – Zádubnie 2:2
II. trieda dospelí, 2. kolo K.Lúčka – Zádubnie 3:5 Podhorie – D. Pole 4:4 Hlboké – D. Hričov – Lietava – K. Poruba 0:0 Ďurčiná – Hôrky 2:2 V. Rovné – Nededza 3:0 Súľov – Bitarová 0:0
II. trieda dospelí, 3. kolo Bitarová – K.Lúčka 1:2 Nededza – Súľov 3:1 Hôrky – V. Rovné 3:3 K. Poruba – Ďurčiná 2:1 D. Hričov – Lietava 2:0 D. Pole – Hlboké 0:0 Zádubnie – Podhorie 2:0
III.A trieda dospelí, 1. kolo Kunerad – Turie 0:1 Turnové – Babkov 2:1
III.B trieda dospelí, 1. kolo Divinka B – Jablonové 1:1 Hričovské Podhradie – Hrabové 4:2 Hliník – Ovčiarsko 15:0 Pšurnovice – Divina 1:2
1.trieda dorast, 1.kolo N. Lúčka – Krasňany 1:3
Bitarová – V. Rovné 3:1 Nededza – Kolárovice 3:1 Lietavská
Svinná – Varín – K. Poruba – Bytčica 5:0 Višňové – D. Pole
-
Trnové – Divina 1:4
1.trieda dorast, 2.kolo Krasňany – Divina 4:1 D. Pole – Trnové 3:3 Bytčica – Višňové 3:1 Varín – K. Poruba 3:1 Kolárovice – Lietavská Svinná 10:1 V. Rovné -Nededza 2:2 N. Lúčka – Bitarová 4:0
1.trieda dorast, 3.kolo Bitarová – Krasňany 3:4 Nededza – N. Lúčka 4:1 Lietavská Svinná – V. Rovné 6:2 K. Poruba – Kolárovice 4:4 Višňové – Varín 3:2 Trnové – Bytčica 3:2 Divina – D. Pole 2:1
II. A trieda dorast, 1.kolo Zbyňov – Turie 1:3 Brodno – Lietava 4:1 Fačkov – Zádubnie 6:0
1.trieda žiaci, 3.kolo Stráňavy – Štiavnik 2:4 H. Hričov – Zbyňov 11:1 Lietavská Lúčka – V. Rovné – K. Poruba – Kotešová 6:2 Višňové – Nededza 2:8 Lúky – Bytčica 1:4 Predmier – Lietavská Svinná5:3
2.trieda žiaci, 3.kolo Divinka B – Hôrky 0:5 Strečno – N. Lúčka 0:0 Brodno – Turie – Kolárovice – R. T. – Konská – D. Hričov – Dolná Tižina 1:2 Stránske – Rosina – Petrovice – Ovčiarsko 5:1
III.A žiaci, 1.kolo Zástranie – Ďurčiná 0:8 Krasňany – Lietava 13:1 Trnové – Moj 2:1 Strážov – Podhorie 4:2
III.B žiaci, 1.kolo Bitarová – Rašov 1:2 P. Chlmec – Pšurnovice 3:2 Jablonové – Hlboké – Hliník – Hrabové 2:0
II.B žiaci, 1.kolo Súľov – Kotešová 2:1 H. Hričov – Hlboké 6:3 Rašov – Pšurnovice 3:2
Tabuľka Corgoň ligy po 6. kole /bez zápasu Žilina – Trnava/:
- Slovan Bratislava 6 4 1 1 7:4 13
- MŠK Žilina 5 3 2 0 9:2 11
- MFK Ružomberok 6 3 2 1 8:5 11
- Dukla Banská Bystrica 6 3 2 1 7:4 11
- MFK Košice 6 3 1 2 8:6 10
- AS Trenčín 6 3 0 3 10:8 9
- Tatran Prešov 6 3 0 3 7:6 9
- FC Nitra 6 2 2 2 6:8 8
- FK Senica 6 2 0 4 7:9 6
- ViOn Zlaté Moravce 6 1 2 3 6:9 5
- Spartak Myjava 6 0 2 4 5:12 2
- Spartak Trnava 5 0 2 3 1:8 2
Žilina24/obfzza, tasr Foto: archív obfzza